SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Komentarze : Michał Wilk i naukowe podejście do robienia masy mieśniowej.

W kilku postach Michał analizował poszczególne elementy treningu na masę.
Można było dowiedzieć się kilku ciekawych spraw,potwierdzonych naukowo.
Teraz opublikował takie zbiorcze opracowanie-jest do obejrzenia na jego stronie na facebook.

Bardzo mnie się spodobało podsumowanie Michała na samym końcu -nie ma wiarygodnych badań naukowych,jak najlepiej trenować rozwój masy mięśniowej-najlepiej spytajcie sie kulturystów :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
masti
Właśnie,bo potem napiszemy,ze znamy gości co 80kg na biceps przy ścianie biorą a żabki nie mogą zrobić :)

Przejdzie mi ten nadgarstek to spróbuję ile przy ścianie wezmę.
Bardzo rzadko tak bicepsy trenowałem ,nie mam tej techniki opanowanej ale kilka lat temu 60 kg tak wziąłem na prostym gryfie.
Poszukam może gdzieś film mam,chyba z Kolosem to próbowaliśmy i przy ścianie i normalnie stojąc.

Cos takiego teraz znalazłem ale to na mniejszym cieżarze.







Masakra ale gigant, wygląda jak by miał z 2,5 metra i ważył ze 200 kg hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 174 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2289
Pod koniec widać że jaja mu się ugotowaly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Kolosa nie poznajecie ?

215 cm/180 kg teraz schudł do130 kg .

Jest cały obszerny temat z Kolosem- Kryptonim Kolos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dzis trening kończyn,łapy systemem Molnara a nogi tradycyjnie.
Dzis te supersety szły o wiele trudnij niż na pierwszym treningu ale to w koncu normaln.
Za 4,5 treningiem pewnie powoli zacznę dokładac obciażenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
Słuchaj profesora a nie jakiegoś koksa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Lubie analizować informacje z wielu źródeł,nawet w bujdach są czasem przydatne elementy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
A tak a propos tego dwa filmy :


Pierwszy z Michałem Wilkiem




Drugi z Lechosławem Pokropkiem





Ciekawy jestem Waszych wrażeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
masti
Lubie analizować informacje z wielu źródeł,nawet w bujdach są czasem przydatne elementy .
Też wiele czytam ale w końcu i tak pozostaję przy podstawach - czyli zakres powtórzeń teraz 6-12 i nie za dużo serii (kiedyś było serii i ćwiczeń więcej).
Na koksach jednak się teraz nie wzoruję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Michał Wilk to był chodząca bombą jak startował haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium