SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja obejrzałem jako trzeci i niestety nie posłodze tak jak lubisz. Ciężary dla Orbitowskiego mega za duże chłop strasznie się męczył i ni w ząb mu to nie szło.. ani techniki, ani ćwiczenia, tam nie widziałem oprocz zmagania się z ciężarem ponad jego możliwości i roboty pod kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728671
Nie lubie słodzenia ,cenię słowa konstruktywnej krytyki,choć w dzisiejszych czasach jest to niestety rzadkością.
Ogólnie Łukasz był w dobrej formie ale go zaskoczyłem tym zestawem ćwiczeń,trening był wymagający a on poprzednio cały czas ćwiczył w inny sposób.

Poza tym głowny akcent tego programu,to nie był trening.
Trening miał zachęcić osoby ćwiczące do poznania i wysłuchania wywiadu z pisarzem,do siegnięcia po jego książki - ale nie zawsze to jednak zadziałało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
masti
No to dwie osoby z forum :)
Mam jeszcze pewien pomysł zwiazany z Łukaszem Orbitowskim i się na niego właściwie zgodził.

Byłby specjalny temat :tam zadawalibyśmy pisarzowi pytania a on by na nie odpowiadał w formie filmowej.
Czyli pytania też byłyby w formie filmowej.
To wszystko by się złożyło w jednym ,myśle ,że ciekawym filmie,bo ja sam mam jeszcze kilkanaście pytań,na które nie było czasu je zadać.

Ciekaw jestem tych pytań - sam nie wiem o co chciałbym zapytać!
Na razie męczę się z "Księgi Jakubowe" -tyle mądrości, że można zgłupieć! Jestem dopiero w połowie i chyba dopiero teraz będzie coś konkretnego. Ogólnie to historia o żydostwie w Polsce w okolicach 1750 roku - nie wiem czy powiązana z historią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728671
Ojan,brawo za czytanie ale to nie książka Orbitowskiego ,no i tematyka ciężkiego kalibru z tego co piszesz o niej.

Ja kończę czytać a właściwie słuchać jego ostatnią książkę Chodź ze mną i bardzo mnie się podoba.


Zmieniony przez - masti w dniu 2023-04-30 10:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
To noblistka Olga Tokarczuk - opisuje okres przechrztu Żydów na chrześcijaństwo w Polsce.
Na Orbitowskiego czekam - aż mi sprowadzą
Choć za mną - bardziej mi pasuje chodź za mną
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728671
Zgadza się, napisałem to w skrócie ,czy co ? ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728671
Dziś regeneracja wokój jeziora,pogoda fajna,dobrze się chodziło.

Jutro trening pleców,juz się mentalnie przygotowuję :)













Zmieniony przez - masti w dniu 2023-04-30 19:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728671
Po mistrzostwach Polski IFBB zawodnicy przygotowuja się na mistrzostwa Europy.


Nie chce marudzić ale widac ,że poziom się mocno obniżył.

Na zdjeciu zwycięzca najcieższej kategorii w kulturystyce :Mateusz Brzuchacz ,który także się zakwalifikował na mistrzostwa Europy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728671
Wczoraj trening pleców ,dziś poszła klata.

Pewnie niedługo nagramy wstęp do serii filmów mających motywować trenujących,byłych trenujących i w ogóle nie trenujących,by razem z nami spróbowali rozpocżąć treningi.
Dziś trochę uchylimy rąbka tajemnicy,czyli z kim to będę nagrywał .
Więcej zobaczycie i usłyszycie w prologu do serii filmów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728671
Dziś regeneracja.
I sie przyda ,bo miesnie pleców obolałe i powoli po wczorajszym treningu klata zaczyna boleć.
Wiadomo-zmiana planu treningu,ilości serii,ilości ćwiczeń i samych ćwiczeń daje na początku takie efekty.
Jutro ramiona a pojutrze barki i nogi.

A tu link do pozowania Macieja Nabagło na ostatnich zawodach,gdzie zdobył 5 złotych medali

https://www.facebook.com/CoachMaciej/videos/3104696003164160/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium