SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
masti - uznał Cię za swojego wychowanka. To prawda z tą soją?
Wysłuchałem na razie godzinę i 7 minut.
O żywności bajdurzy jak stary dziadek - kiedyś to było zdrowo a teraz to jesz nie wiadomo co wg niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
Tej soi nie jadłem na sucho tylko wrzucałem do mleka albo kakao,bo to w smaku było beznadziejne i strasznie suche.
Po tej soi były takie wzdęcia ,że makabra,ale miała podobno 50 % białka ,więc wszyscy jedli to workami (po 15 kg ),bo o proteinie to można było tylko pomarzyć .
Jedzenie wtedy było rzeczywiście lepsze,bo nie było tk obrabiane przemysłowo,jak teraz.
Ale za to trudno dostepne z mieś i wędlin.
Za to biały ser i zółty był bardzo tani i bez ograniczeń i z wiekszą zawartościa białka niż dziś,po tych obróbkach przemysłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
masti
Tej soi nie jadłem na sucho tylko wrzucałem do mleka albo kakao,bo to w smaku było beznadziejne i strasznie suche.
Po tej soi były takie wzdęcia ,że makabra,ale miała podobno 50 % białka ,więc wszyscy jedli to workami (po 15 kg ),bo o proteinie to można było tylko pomarzyć .
Jedzenie wtedy było rzeczywiście lepsze,bo nie było tk obrabiane przemysłowo,jak teraz.
Ale za to trudno dostepne z mieś i wędlin.
Za to biały ser i zółty był bardzo tani i bez ograniczeń i z wiekszą zawartościa białka niż dziś,po tych obróbkach przemysłowych.

Co do sera białego to potwierdzam, kiedyś było 26 gr białka na 100 gr sera a teraz 15-16 gr masakra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
Tydzień na próbach ćwiczeń juz był ale jeszcze nadal nie mam do końca ułozonego planu.

Jeszcze się zastanawiam,i chyba tak cały tydzień będzie,czyli dalsze próby.

A dziś tradycyjnie aeroby po lesie,bo gdzie jest fajniej ?

Np w górach :)


Ale jak to kiedyś się mówiło- lasy mają uszy ,pola mają oczy .
A o górach nic nie wspominali :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
Dziś ramiona i nogi.trening jeszcze do końca nie ustalony.

Robie małe korekty i sprawdzam ,jak to działa w praktyce.
Plan będzie do Wielkanocy a potem znów zmiana.

Myślę wtedy nad zmiennymi dniami tygodnia treningowego ale sa przeszkody-koliduje to w niektóre dni z pracą i z godzinami otwarcia siłowni.

Z innych spraw- mam jeszcze dwa pomysły na super gości na miesiąc w naszym dziale.
Choć na razie to trochę nie wychodzi ,jak sobie wyobrażałem.

Darek Mirowski obiecał ,że się pojawi w marcu ale na 100 % nadal nie jest to pewne.
Dwóch innych gości- były by to ciekawe tematy i porady na aktualna sytuację na świecie w Europi oraz w rejonach Polski.
Trwają wstępne a nawet przedwstepne umowy-zobaczymy co z tego wyjdzie i czy się tego podejmą.

Tematy mocno na czasie-myślę ,że was tym zainteresuje i zainspiruje..

Mam już przygotowany temat- z serii medycznej-bardzo ciekawe i zaskakujące informacje,które się każdemu moga przydać.

Myśłę ,że na dniach z tym wystartuje-ale raczej po powrocie z wyjazdu do Verdun.
Bo teraz nad tym się koncentruje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
Seria medyczna - to brzmi intrygująco.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
To będzie seria -zrób to sam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
masti
To będzie seria -zrób to sam :)
Robi się ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
Ojan nie podpuszczaj ,tylko zobacz co ci napisałem na priv :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
Dziś i wczoraj jak zwykle aeroby w terenie i co ważne pogoda bardzo dopisała.

Tereny bardzo ładne,bo pierwszy to zagospodarowana chałda przemysłowa i fajnymi schodami do mocnych treningów interwałowych.










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium