SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak już wcześniej pisałem czekam na odpowiedź Banana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Dla mnie brzuszki konkursowe w moim niepełnosprawnym wykonaniu są świetne. Podkładam pod górę pleców kołdrę, aby chronić lędźwia. W parterze czuję się lepiej dzięki ćwiczeniu prawie codziennym tych brzuszków. Słucham organizmu, jak coś mi nie leży to nie wykonuję, a obecnie moje ciało jest bardzo podatne na kontuzje. Pamiętam, że mój stan zdrowia drazekm akurat cię nie interesuje. Nikt nie zmusza cię do konkursu. Śmieszny, a raczej przykry jesteś z tą powagą względem wykonywania zdrowych i skutecznych lub nie ćwiczeń. Większość, a nawet każde współzawodnictwo w zasadzie jest niewłaściwe dla zdrowia. Albo rekreacja, albo zawody.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti przesledz moje ostatnie posty, tak dla jasności wrzuciłem tylko film a co do brzuszków nie wypowiedziałem sie ani jednym slowem, cały czas chodzi tylko o to aby film był i wtedy poznacie moje zdanie teraz nie macie pojęcia jakie ono jest.
Przecież to jest sportowe forum dyskusyjne
A jak niema filmu niema do czego się odnieść ja niestety niemam takiego gadanego aby zrobić film na ten temat i kto powiedział żeby przekazywał podobną treść ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-04-30 08:47:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Drazekm -normalnie nie wiem co ciebie naszło z tym filmem,z pomysłem wrzucenia go do konkursu i z resztą dyskusji.

Film jest zrobiony przez konkurencyjną firmę,które ma podobną działalność jak nasze forum -stąd nie może być tu wrzucany-to chyba jest w pełni zrozumiałe?

Tak się robi w świecie biznesu-nikt o zdrowych zmysłach nie opłaca i nie wspomaga reklamowania konkurencji .


Trzeba mieć trochę wyczucia sytuacji a ty za jednym zamachem trzy faux-pas

Jak nie czujesz się na siłach sam takiego tematu poprowadzić,bez wrzucania tego filmu-to dajmy sobie z tym spokój i już nie wracajmy do tego nieszczęsnego wydarzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-05-01 00:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Dziś dzień treningowy.
Pogoda średnia,12 st ale silny wiatr i co jakiś czas opady deszczu.
Ale udało się trafić w okienko bezdeszczowe :) (zaliczone kryterium Napoleona :) )

Dziś prawie nikogo :)







Brzuszki konkursowe poszły dziś gładko





Reszta treningu też bardzo udana.
A po zakończeniu-zaczęło znów padać


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Dorzucę jeszcze film z dojazdu na siłownię wydmową z Venlo-to dosłownie kilka minut .
Może się komuś to kiedyś przyda ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Dziś bez treningu-w planie jest na jutro.

Do tego z zaskoczenia wzięli mnie dziś do pracy.


Trenuję teraz co drugi dzień ale wszystkie mięśnie-stąd przerwa musi być.
Treningi czuje się w mięśniach-nie są może aż tak obolałe ,jak po tradycyjnych ale wiem co trenowałem :)

Powoli się do tych gum aklimatyzuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Gumy są o tyle fajne, że dosyć bezpieczne, nawet przy dużym oporze, bo narasta on w miarę rozciągania, a zmęczyć się można. Kieszonkowa siłownia. Nie bez znaczenia jest, gdy ktoś ma wiedzę, jak ćwiczyć i potrafi je wykorzystać odpowiednio.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Gumy mają zmienne działania kierunków sił,jak ktoś długo trenuje na typowym sprzęcie na siłowni-jest tym czasem zaskakiwany a nawet można sobie naciągnąć jakąś grupę włókien w mięśniu,które nie były przedtem specjalnie aktywowane(trening z wolnymi ciężarami,czy na maszynach).

Parę razy mnie się to przydarzyło,ale tylko ostrzegawczo zabolało na szczęście-nic więcej.

Dziś znów od rana zajecia przynoszące wymierne korzyści a potem zaraz na trening na "moją siłownię " :)



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium