SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Plany na jutro-trasa ok 45 km już się rozwiały po telefonie,że jednak jestem jutro pilnie potrzebny :)


Ale nie ma tego złego co......,bo właśnie tatary mnie się skończyły :)


Trening też muszę przełożyć na popołudnie.


Trochę się martwię inną sprawą-nadal nie mam potwierdzonej akredytacji na Evls Prague Pro.
Coś organizacyjnie słabo to idzie w tym roku.
Brak też listy zawodników.

Wszystko przez to przejście z IFBB europejskiego na IFBB PRO amerykańskie.


Samo rozdzielenie federacji na dwie-jak na razie przynosi same kłopoty i duże obniżenie prestiżu zawodów.

To coś takiego,jak kiedyś zrobili strongmeni-porozdzielali sie,robili różne mistrzostwa świata i na końcu znów wpadli w cień.

Kulturystyka zaczyna iść teraz tym tropem-pełno imprez ale ze słabą i nieliczną obsadą-rozdawanie kart Pro na lewo i prawo.

Ostatnio też w Polsce falstart imprezy IFBB Pro.

Drugi termin jest w listopadzie ale już się tam nie wybieram,bo impreza wydaje mnie się niepewna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Opinie -Asteroida Bennu i koniec świata ?

Prasa mniej poważna i ich redaktorzy ,łapiący się każdego nowego odkrycia ,jak tonący brzytwy od ponad miesiąca wciąż podbijają tą piłeczkę

Z telefonu i z laptopa wciąż alarmujące tytuły:


Koniec świata przez uderzenie Bennu itp...:)


Rozsądne wyjaśnienie tej dmuchanej sensacji w poniższym filmie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Z supli nic nie wyszło-cofnęli paczkę,ze względu na niebezpieczne substancje.

To chyba jakiś żart?

Pewnie Iron Pump im podpadł ,czy co?
Jak sobie nie przywiozę to nie będę miał :)

Jestem mocno zawiedziony obrotem pocztowym w unii europejskiej.

Dziś trening barków i nóg -trochę się osłabiłem-nogi jak z ołowiu a rąk w bok nie mogę podnieść,tak się napakowały :)

dziś ,ku mojemu zdziwieniu trenował gość z porządną nadwagą -ale uwaga! nie zaczynał od tricepsów.
Zrobil konkretny logizny trening wszystkich mieśni w rozsądnej kolejności,trenował też brzuch:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Masti kiedyś wygrałem konkurs w Holandii (właśnie w tym sklepie, w którym bywasz). Wysłali do mojej znajomej, która miała mi przywieźć ale na urzędzie celnym powiedzieli jej, że blistry nie mają oryginalnego opakowania ze składem i nie pozwolili jej przewieźć przez granicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
A co to był za konkurs i kiedy?


Dziś bez treningu ale czas zajety :)

Wiadomo .


Jutro trening pleców i dwugłowych ud -zapowiadają się skurcze :)

Ostatnio na siłowni pojawił się bardzo sprawny gość-robił pompki w stójce na rękach-na środku,bęz żadnej ściany-a jest to o wiele trudniejsze niż przy ścianie.


Trening też miał konkretny.

Może przy okazji nagram te pompki:)

Choć tu krzywo na to patrzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
To było z dwa lata temu. Konkurs był na Facebooku. Do ułożenia był jakiś tekst motywacyjny czy coś takiego. Do wygrania była nowość wtedy na rynku aminokwasy z Olimpu.
Na pompki krzywo patrzą czy nagrywanie na siłę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Jezoo - teraz wszyscy się boją o swój wizerunek i jeszcze podejrzewają innych o niecne zboczenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
ojan
Jezoo - teraz wszyscy się boją o swój wizerunek i jeszcze podejrzewają innych o niecne zboczenia.

Takie czasy. Jedni żyją inni udają że żyją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Na nagrywanie..:)

Radek Słodkiewicz tu przyjeżdza na swoje seminarium i tutaj jest problem z siłownią na której można by to zrobić.

Ogólnie odmawiają :)

Podobnie jak nagrywałem trening z Pawłem Wodykiem-tu gdzie trenuje nie wyrazili zgody.


Ale tak to wg mnie jest bezsensowne,bo prawie każdy trenuje ze smartfonem-prawie w ręce i nikt nie zauważy jak coś nagrywa ,czy komus robi zdjęcia.

No nic pogadaliśmy a ja muszę szybko na trening,bo jutro znów bardzo wczesna pobudka :)


Dzis plecy i dwugłowe ud-będzie trochę serii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Plecy zrobione.
Nawet martwe ciągi zrobiłem z niespodziewanym miejscowym ćwiczącym. :)

Gość męczył to w obecnie lansowanym p.... stylu - czyli 3 centymetrowe podkładki pod koła sztangi i oczywiście na boso. :)

A na sztandze zawrotny ciężar ....... 50 kg

Udało mnie się go namówić,by ze mną zrobił jeszcze z pięć serii.


Strasznie był zdziwiony,jak te podkładki pierwsze poleciały a jemu buty wskoczyły na swoje miejsce.

Do tego na sztandze pojawiło się 60 kg -z tendencją wzrostową z każdą serią.

Ale nie wymiękł-i kilkakrotnie poprawił swój rekord życiowy.

Stwierdził ,że teraz tyko tak będzie trenował to ćw .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium