SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Kolejny odcinek z Pawłem Wodykiem.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Z okazji debiutu filmowego w Holandii-wszystko poszło lepiej niż myślałem-postanowiłem się nagrodzić.

Tyle węgli to chyba od 3 miesięcy naraz nie zjadłem :)











Zmieniony przez - masti w dniu 2018-08-05 12:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131105
Obejrzałem ostatnie 2 filmiki z Pawłem - podobał mi się zawodnik i jego zachowanie.

Tyle to zjadałbym 6x dziennie (gdyby mi ktoś upiekł ).
Ale owoców zjadam dużo więcej - zwłaszcza malin i jabłek
(jem bo mam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Powiem krótko-ta pizzę to ledwo zjadlem-na zdjęciu nie widać jaka była duża ale średnica ok 40 cm,pewnie z 600 gramów było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Jak się podobało-kolejny odcinek atak na tylne aktony + ciekawe wypowiedzi Pawła








Zmieniony przez - masti w dniu 2018-08-05 19:25:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Ostatni film z tego treningu-są dwa ostatnie ćwiczenia na barki.


No i znów sobie trochę pogadaliśmy :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Dziś wolne -stąd zrealizowałem już planowany od paru dni wypad za miasto do jakiegoś Naturpark .

Na mapie wygląda to bardzo zielono i obiecująco a ,jak na miejscu?
Zobaczymy :)

Trasa na rower też już zbliżająca się do przebiegów Ojana :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Jest tutaj wiele kanałów na peryferiach miasta i wiele zwodzonych mostów,które szybko się otwierają i zamykają.
Udało mnie się właśnie to nagrać



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Droga poza miastem-także osobne ścieżki rowerowe i praktycznie cały czas teren zabudowany.

Po drodze przypadkiem trafiłem na chyba największą siłownie w Tilburgu-z własnym basenem saunami i innymi dodatkami.
Podobno sprzęt też tam jest ok-kilku znajomych tam trenuje.
Przy okazji wpadnę tam na trening,dziś był inny plan-jadę dalej


















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10050 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Dojechałem do obrzeży Naturparku zabudowa jednorodzinna wpleciona w starsze wiejskie domy-wygląda to jak osiedle domków jednorodzinnych,np w Poznaniu -Os Bajkowe.
Bardzo przyjemne miejsce choć spodziewałem się więcej wolnej przestrzeni.















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium