SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Czyli ,można powiedzieć,że jak zwykle : prawda jest po środku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
masti
Wracając jeszcze do wydarzeń związanych z Karolem Małeckim.

Pzkfits tak się do tego ustosunkował :


https://www.sfd.pl/art/Zawody__wyniki_i_relacje/Komunikat_PZKFITS_dotyczący_pomówień-a2661.html






Zmieniony przez - masti w dniu 2018-10-23 22:30:55


wszystko i na temat !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Niezupełnie wszystko,bo część wypowiedzi uległa zmianie.
KIlkanaście zdań zniknęło :)

To akurat dobrze ,bo by to personalne uwagi do jednego z kulturystów ,dość niepochlebne i obrażające .
Dziwiłem się ,że jako związek,takie wypowiedzi wypuszczają publicznie,ale ktoś to zauważył i wykreślono


Zmieniony przez - masti w dniu 2018-10-24 10:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Taka mała ciekawostka z Belgii (pewnie Tatuncia i Gwida zainteresuje) : zadziwiająco budują tam drogi w mniejszych miastach.

Jest pas jezdni,potem dwa pasy kostki granitowej a na tych pasach co 15 metrów takie niby krawężniki ok 1 metra długości.
Kolejne pasy to ścieżki rowerowo - piesze.
Typowych chodników nie ma,jedynie w dużych miastach w centrum jest bardziej zbliżone do naszego stylu budowy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
ciekawe rozwiązanie, a ta czerwona nawierzchnia to z betonu cementowego czy bitumiczna (asfaltowa) ?

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Sprawdzę ,ale chyba ..no nie wiem z czego to jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131242
masti
Sprawdzę ,ale chyba ..no nie wiem z czego to jest :)
Podzielone na kawałki a więc pewnie z betonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
ojan
masti
Sprawdzę ,ale chyba ..no nie wiem z czego to jest :)
Podzielone na kawałki a więc pewnie z betonu

dobrze kombinowane, ale może to jest jakaś żywica, albo "guma" ;)
1

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Dziś namierzyłem ciekawe miejsce-dotarłem w pobliże ale z braku czasu musiałem szybko wracać.

Może w sobotę albo niedzielę uda mnie się tam dotrzeć.

A tak przy okazji-Rafał ,którego co niektórzy mieli okazję poznać na Ustawce SFD w Wrocławiu zamieścił dziś ciekawy tekst.


Ciekaw jestem co o tym myślicie?




Rafał Romaniuk - Koń Rafał
10 godz. ·
PRZECZYTAJ DO KOŃCA KULTURYSTO MŁODY BO ŻYCIE JEST ZBYT PIĘKNE

Będąc w formie wyglądałem świetnie, fotki wychodziły naprawdę nieźle, na ulicy ludzie ogladali się za mną a wszyscy w koło podziwiali i co z tego...nic !

Większość kulturystów to niestety biedaki, jedzą przysłowiowy piach. Cała kasa idzie w forme, ubrania, suple itp. Rozwoju osobistego nie ma bo człowiek zmęczony, w pracy zapału też nie ma bo z niskim poziomem cukru we krwi wszystko wkur... ,że o wypasionych autach czy wakacjach nie wspomnę ( 5 letnie Audi, Grecja i Turcja to nie żaden luksus ).

Najlepsze lata, w czasie których jesteś w stanie świat zmienić, nauczyć się dużo i poznać właściwych ludzi, głodujesz, zostajesz niewolnikiem, męczennikiem swojego ukochanego sportu. Z którego nie masz nic !

Nagrody na zawodach, sponsoring w polskim wydaniu hahaha a co to takiego? Uścisk dłoni i medal a przy okazji brak przyjaciół i problemy rodzinne i ta bieda je.....
Wiem co mówię, bo znam uczucie gdy mimo, że powinieneś być szczęśliwy, to szczesliwy nie jesteś. Wyglądasz świetnie i tyle.

Bieda upadla ludzi, produkuje zawiść a dodany do tego głód potęguje efekt. Na zawodach oszukują a żona jest wredna, a ten kolega z siłowni to ma więcej klientów ode mnie a wygląda gorzej. A może on jest miły i przykłada się do pracy, dba o klienta a nie tylko wygląda ? To nie tędy droga piękny kulturysto.

Na palcach jedej ręki mogę pokazać ludzi co odnieśli sukces w kulturystyce, sukces finansowy i są szczęśliwi i nie udają, tego, ze mają kasę. Większość ma tylko ładne ubarnianie. Nie oszukuje Cię, jak jest dziadostwo i brak kasy to chu....z medali.

Jestem w świecie sportów siłowych od dawna i współpracuje z ciężarowcami, trójboistami, kulturystami i Ci ostatni niestety zawiedli mnie nie raz. Jeden zasnął na zajeciach, drugi jest tak ważny, ze chcę kasę za sam przyjazd a zajęć to nie chce prowadzić bo to męczy, trzeci spóźnia się bo miał swój trening. To cholery to chcesz pracować panie ładny?

Kulturysto weź przykład z trójboisty, ciężarowca, zrób robotę, daj coś od siebie a zarobisz. Zapłacę bo dobra robota jest zawszew cenie! Najedz się i zarób coś!

Życzę sobie i Wam uśmiechu, udanych interesów, dużo pomysłów i żyjcia, które daje satysfakcję.

A starty sportów sylwetkowych niech będą, obejrzę popijając drogą whiskey w dobrym hotelu na wakacjach na Dominikanie. Ja nie startuje bo za cenną mam głowę żeby ją w dupie trzymać.

Jeśli uraziłem kogoś to przepraszam. Znam osoby z tej branży co zasługują na podziw i szacunek i chylę przed nimi czoła. To jest mój punkt widzenia i mam prawo mówić co myślę.

Szacun dla ludzi pracy i trzymajcie tak dalej!

Ps. Fota zrobiona na tej siłowni nie jest przypadkiem tu umieszczona.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 758 Napisanych postów 3052 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium