SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suwnica Smitha czy zostac przy wolnym , opinie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79336
Panowie tak z ciekawosci chdzi mi po glowie zakup suwnicy smitha i zrezygnowanie w pewnych cwiczeniach z wolnych ciezarow , wiadomo wiek , wygoda itd . Ciekawy jestem wszaych opini co byscie doradzili Pozdr
Link do sprzetu :
















Anty / Anty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Kiedyś byłem strasznie anty suwnicowy ale zmądrzałem. 98% czasu trenuje sam i robienie rekordów czy progresji na zwykłym WL albo barkach jest ciężkie. Tutaj zawsze jest ten odbojniki oraz jasno określona płaszczyzna ruchu. Ja jestem na tak.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja też korzystam dla urozmaicenia, aczkolwiek nie w każdym ćwiczeniu wymuszony ruch mi pasuje
na zdjęciach nie widać tej zalety o której Gwid pisze - czyli zabezpieczenia, dlatego nad tym modelem bym się mocniej zastanowił, ale ogólnie to też jestem na tak ;),
edit: tym bardziej, że oprócz funkcji zabezpieczającej to jeszcze przy braku tego ficzerra nie można sobie z martwego punktu powyciskać



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-04-06 11:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79336
Czyli ogolnie raczej sprzet jest OK , porzadnie wykanana , lozyska liniowe ( nie jakies tuleje ) prowadnice z wozkami , dla kogos kto sam cwiczy w domu chyba sie nada .

Anty / Anty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hell and Back Apollo Irlandia

Następny temat

Za mało jedzenia na redukcji?

WHEY premium