Kayla Itsines to 29-latka z Australii i chociaż od dziecka uwielbiała uprawiać sport, nie interesował ją fitness. Przyznała, że po prostu bała się siłowni. Dopiero na studiach za namową kolegi postanowiła po raz pierwszy tam pójść. Ku swojemu zdziwieniu Kayla odkryła, że ​​ćwiczenia z ciężarami wcale nie są tak przerażające, jak wcześniej myślała. Im dłużej trenowała, tym bardziej rosła jej pasja do fitnessu. Zrezygnowała ze swoich planów zostania kosmetyczką i podjęła naukę w Australian Institute of Fitness. Znalazła pracę jako trenerka w siłowni w Adelajdzie. Jej klientki były bardzo zadowolone z treningów i szybko osiągały cel. Kuzynka Kayli zasugerowała, aby ta opublikowała zdjęcia metamorfoz swoich podopiecznych w mediach społecznościowych. Tak oto w ciągu kilku miesięcy posty Kayli stały się bardzo popularne, dzięki czemu zdobyła spore grono obserwujących. Wiele z nich zaczęło prosić Kaylę o poradę treningową.

Wraz ze wzrostem popularności, na prośbę fanów zorganizowała obozy fitness dla wszystkich chętnych, którzy chcieli poprawić formę i stać się fit. Obecnie Kayla jest uznawana za jedną z bardziej popularnych osobistości w branży fitness, pomagając milionom kobiet osiągnąć wymarzone sylwetki. Mówi, że jej sukces zawdzięcza temu, że skupiła się na celach innych, a nie na własnych. Jej profil na Instagramie jest pełen fantastycznych metamorfoz obserwatorek.

Kayla wykonuje 3-4 treningi w tygodniu z obciążeniem, dodając do tego ćwiczenia typu cardio. Jej ulubionym ćwiczeniem jest plank, który według niej doskonale wzmacnia mięśnie głębokie. Kayla uważa, że bardzo istotne w procesie budowania sylwetki jest odpowiednia ilość snu. Zasypia zazwyczaj około 22.30, a budzi się o 6.30. 

Przestrzega też zbilansowanej diety, która głównie składa się z jajek, awokado, pełnoziarnistego chleba, chudego mięsa, ryb, owoców oraz warzyw. najbardziej lubi jednak kanapki z tuńczykiem, zwłaszcza po treningu. Kayla nie zapomina też o suplementacji. Zapotrzebowanie na białko uzupełnia odżywką. Oprócz tego bierze kwasy omega 3, zestaw witamin i witaminę d.

Kayla, która kiedyś chciała zostać kosmetyczką, jest teraz ikoną fitnessu. Czasem warto odkrywać nowe pasje, które mogą całkowicie zmienić Twoje życie. 

Komentarze (0)