SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jest to wanze czy przed czy po treningu solarium ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Niedlugo wesele i troche sie przypiec chcialem i nie wiem czy przed czy po treningu isc na solarium ? Chodzi mi o sam trening czy sa korzysci czy wrecz na odwrot pojsc najpierw na solarke a bede chodzil co 6,6 , 8 minut w kazdy dzionek . Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
pio trek nie przesadzasz z tymi pytaniami?

solarium nie ma żadnego wpływu na trening
opalaj się kiedy chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
jak mam być szczery to facet po solarce wygląda niemęsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Nie wiem co solarium ma do męskości. Kulturysci często korzystają z solarium i raczej nie ujmuje im to męskości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
to moja subiektywna opinia, co kto lubi. są faceci którzy smarują twarz kremami przeciw zmarszczom i golą się pod pachami. ich pachy i ich sprawa. ja tych rzeczy nie robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
ten_nowy2
jak mam być szczery to facet po solarce wygląda niemęsko

Wręcz przeciwnie!
Opalony jest bardziej atrakcyjny - a i atrybuty męskości zyskują na wielkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
opalony tak (słońcem), solarium jednak wygląda sztucznie, a może mi się po prostu kojarzy z tymi żeńskimi potworami typu tleniony blond i czerwona twarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest 2014 rok, faceci golą pachy i korzystają z solarium. Ci męscy również, głównie w dużych miastach. Nie świadczy to źle o ich cochones ... , wyloozuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
ja przyznam ,ze nie ide opalac sie by byc az nadtto brazowy , by nie byc piekarzem az za nadto dlatego w nie duzej ilosci a samo opalanie jest dobre dla lepszego samopoczucia przy takiej pogodzie jak widac plus Beta-karoten . Nie jestem metroseksualny ala zakochany w sobie : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - _Szajba_

Następny temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

WHEY premium