SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
no to czekamy na filmik z parami !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti
To nie motywacja w stylu film z mistrzami-to pokazanie drogi ,którą przebył Karol-żaden zawodnik,żaden trener,normalny gość,który się zawziął i wyszedł z błędnego kręgu beznadziejnej walki z otyłością-którą funduje sobie większość osób z nadwagą.


wszystko wiem, napisałem tylko w kontekście że godzina filmu to jest w dzisiejszych czasach bardzo dużo i mało osób się skusi żeby go obejrzeć od poczatku do końca
tak mi się wydaje, z autopsji

niemniej jednak, fajnie że takie rzeczy powstają, jak kogoś przekona i się zaweźmie to bedzie na plus


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-03-08 08:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Dziś jest kultura smsowa,skrót skrótu itp.-także w filmach,ale ja zawsze jakoś byłem i jestem nie konformistyczny :)

Karol zaimponował mnie swoją przemianą-zaczynał jako kompletny laika doszedł w 3 lata do naprawdę konkretnych wyników i bardzo praktycznej wiedzy ,zrozumienia procesów treningu i diety.

Czasem robiłem z nim mc,(dysponuje niezłą siłą przy swojej wadze),do głowy by mnie nigdy nie przyszło,że kiedyś miał taką nadwagę.
Raczej myślałem o nim ,jako o przyszłym zawodniku-sylwetka plażowa ,kulturystyka klasyczna.

Może się da namówić na udział w konkursie Krata na Lato?

Bo wspominał,że jeszcze robi trochę masy i wycinka :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
A ja właśnie kończę Iron Pump-świetną przedtreningówkę,bo dziś jakoś mało energii i zaraz wyjazd na trening nóg i ramion .

Wasz ulubieniec Olek(a przynajmniej Jezoo go lubi :) ) cały czas ostro pakuje-6 razy w tygodniu !.

Chyba skurczybyk na jakiś tajny plan i chce mnie przegonić,bo ja tylko 4 treningi tygodniowo - muszę uważać :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olek za dużo przebywa z Tobą, Masti i mu się udzielają tajne plany o których wszyscy dowiedzą się w swoim czasie Lubię Olka, nie ukrywam. Ma swój styl, jest zabawny i wszędzie go pełno a szczególnie jak są kobietki wokół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Dokładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Wczoraj wypróbowałem także super sety na ramiona i przedramiona-dawno nie robiłem takich ćwiczeń (ta wlokąca się kontuzja) .

Dziś to odczułem bardzo pozytywnie-rprzedramiona czułem takie ,jak Papay miał a bicepsy i tricepsy też pękate i obolałe.

Trzymając kierownicę,czułem każde włókno mieśniowe w przedramionach-szczgólnie ramienno promieniowy był obolały.
Ogólnie-pełne zadowolenia :)

Ciekawe ,jak u Was to się odczuło,bo ,widze ,że jsdolanowi jakby było mało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Tak przy okazji-choć tu nikt w parach nie trenuje ale może ktoś zna takie pary,które wziełyby udział w tym programie?

Szukamy pary mieszanej,czyli kobiety i meżczyzny razem trenujących i to na dobrym poziomie

Link do tematu :


https://www.sfd.pl/Trening_w_parach_mieszanych_kto_tak_trenuje_-t1163202.html




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Masti, orientujesz się, czy w naszym kraju są w ogóle jakieś zawody kulturystyczne dla naturali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
LiptonS
Masti, orientujesz się, czy w naszym kraju są w ogóle jakieś zawody kulturystyczne dla naturali ?
W Polsce są jedynie zawody dla naturali. Są kontrole antydopingowe na Mistrzostwach Polski i nie tylko na nich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium