SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Dziś także wolne od treningu ale za to spedzony aktywnie czas w najwyższych górach Holandii.

Trzeba doprodukować czerwonych ciałek krwi,by zwiekszyć zdolności adaptacyjne organizmu


Wysokości ,jak na Holandie oszałamiające -ok 200-322 m npm -najwyższy szczyt to właśnie 322,5 m npm :)

Ale sa klimaty górkie i jest fajnie,słonecznie z chłodnym wiatrem.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Było też trochę sztucznych wzniesień-na dopakowanie łydek i ud-co sie w pełni udało :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 7252 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39632
Piękne widoki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Jak zwykle wszystko zależy od patrzącego i fotografujacego-mozna doszukiwać się najwiekszych wad lub zalet danego krajobrazu i to odpowiednio ujać na zdjeciu.

Osoby nie lubiące podrózować i nie przepadajace za nieznanymi im miejscami -powiedziałyby krótko-no przecież nic nadzwyczajnego tam nie ma-jest to co wszędzie :)

A tak, poza tym znów znalazłem ślady działalności geoserchingowców :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Dzis trening klaty- ,na siłowni - oj ciezko to szło,jutro pojutrze wszystko bedzie bolało :)

Ćwiczących nadal niewielu-z 15 osób mx było.

27 czerwca mają się odbyc zawody NPC niedaleko ode mnie.

Co prawda akurat będę(jak dobrze pójdzie ) wracał z urlopu w Polsce-ale może uda się tam trafić .

Na zdjeciu hotel ,teatr-gdzie ma sie to odbyć.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Z zawodów IFBB w tej okolicy bedzie Diamond Cup Luksemburg 12-13 czerwiec .

Akurat mam nadzieje ,że bedę na urlopie w Polsce i niestety nie obejrzę .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Dziś trening kończyn-czyli nóg i ramion.

Klata mnie po wczorajszym treningu tak boli,że nie mogłem zrobić pompek na poręczach :)



Udało sie dostać zgodę na urlop w czerwcu,więc od razu przyszedł mnie do głowy zorganizować program treningowo-filmowy.

Kilka szybkich telefonów,kilka rozmów i juz mam wszystko zorganizowane-teraz piłka jest po Waszej stronie-skorzystacie z tej super okazji ?


Wiecej info w temacie programu :


https://www.sfd.pl/Finałowy_trening_konkursu_Krata_Na_Lato_2021_spotkanie_treningowo__filmowe_19_czerwiec_2021-t1212255.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131121
Byłoby fajnie się spotkać ale mam beznadziejne dojazdy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
No wiem-ten rejon jest odciety od reszty Polski.
Joanna Gruszecka też chciałaby przyjechac i ma ten sam problem co ty.

Chyba ,żebys podjechał do Mariusza do Tarnowskich Gór i dalej razem pojedziecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium