SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Z Przemkiem chwilę w Sopocie pogadałem a rutkowa nie przyczaiłem Chyba patrzyłem na coś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Reakcje niespółmierne do całej sprawy,gość skazany bez wyroku.


Z opisów w prasie wynika dziwna sytuacja-Rhoden odwiedza swoją podopieczną w hotelu a pod hotelem czeka na nią jej znajomy,czy nie wiadomo kto.

Trenerzy z podopiecznymi najcześciej spotykają się na siłowniach-tak mnie się wydaje :)

Może to jakaś zawiedziona wielbicielka ?

I tak się zemściła?

Bo na pewno nikt ze startujących zawodników ,czy sędziów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dziś wypadł trening -plecy i bicepsy.

Jestem super zadowolony,bo cały trening zrobiłem z Chrisem

To jest ten gość od niemieckiego wyciskania -190 cm i ok 106 kg,w dobrej formie.
Zdjęcia niestety nie mam- może później da się zrobić(tu są ze zdj bardzo ostrożni )

W ciągach namówiłem go do 160 kg-jak powiedział to jego rekord i sam jest zdziwiony,że dziś w ogóle to wziął :)


Robił podejścia wg mojego planu,a nie swojego,gdzie robił z 5 bezsensownych serii zanim doszedł dojakiegoś konkretnego cieżaru.


Też powoli go przekonywałem do nachwytu a nie uchwytu naprzemiennego.
Chyba dał się przekonać.

Wypróbował też moje paski-stwierdził,że super się robi i sobie też kupi :)

Kolejne ć z którym miał problem-to wiosłowanie sztanga nachwytem.

Przede wszystkim prowadził sztangę za daleko od ciała i ciągnęla go do przodu-miał problemy z ustaniem juz przy 60 kg.

Oczywiście próbował tym co ja robię-ale nic z tego nie wyszło.

Tak ratunkowo po 6-8 razy robił 80 kg.

Ale jak weźmie pod uwagę to na co zwrócięłm uwagę,za 2,3 tyg spokojnie 100 kg będzie robił-bo siła jest.

Kolejne ćw -podciąganie na drażku + kaptury sztangą-okazało się ,że Chris nie podciągnie się na drażku-nigdy tego nie robił-tylko wyciągi i maszyny.

Ale był zaskoczony :)


Potem go trochę na wyciągach pomęczyłem,poprawa techniki i okazało się ,że da radę podnieść połowę tego co przedtem wyszarpywał całym ciałem.

Potem już bicepsy i brzuch.

Jutro ,pojutrze bedzie solidnie obolały :)

Oczywiście ja też się w takim treningu motywowałem i starałem się jeszcze bardziej niż zazwyczaj-też będzie boleć :)

I fajnie :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rocznica księżycowa a tu cisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
To cisza przed burzą :)

Aplikacje już wszyscy pobrali z tej okazji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dziś regeneracja,czyli przerwa od treningu,innych przerw nie było :)

I dobrze przewidziałem-plecy ramiona obolałe.
Jak się ćwiczy z kimś dochodzi bonus 30 % min.
Trening z mistrzem to już 100 % bonusu :)


Jutro będę widział się z Chrisem-ciekawe co u niego ?

Pewnie gorzej niż u mnie,czyli jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Gotowa jest wreszcie pierwsza część treningu SFD w Poznaniu









Co do aplikacji-warto ją zainstalowac (też jeszcze tego nie zrobiłem z oczywistych powodów),można nawet zrobić sobie selfie na Księżycu-komu się uda-wrzucać ttutaj :)

Jestem ciekaw jak to wygląda :)


Aplikacja nazywa się :


Apollo's Moon Shot AR

I zrobiona została przez Polaków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dziś trening klaty i tricepsów.
Byem ciekaw ,czy będzie Chris po wtorkowych plecach... :)

Mnie wszystko boli :)

Naprawdę się ucieszyłem-był Chris,który mnie przypomniał ,że ma na imię Ralf.

Ale moje imię też pomylił ,wiec jesteśmy kwita :)


Był zachwycony treningiem,powiedział ,że tak się czuje obolały i dopakowany,jak chyba nigdy.
I się pyta czy dziś też możemy razem trenować-.idealnie,bo mnie też to pasuje,zawsze + 30 % lepszy trening .


Ralf miał problem z wyciskaniem-po prostu nie opuszcza do klaty i to wprost proporcjonalnie do zakładanego obciążenia-czyli czym większy ciężar,tym wieksza odległość do klaty

W ten sposób wyciskał 110 kg na 6 razy a 120 na 2 razy-ale to już były ćwierć ruchy.

Dziś zaczął wyciskać ,tak jak powinno to wyglądać.

Doszedł do 100 kg na raz i na tym koniec.

Wtedy dokładnie zrozumiał,że błędnie robił to ćw.

Teraz delikatnie namawiam go na mój plan robienia siły-taki sam,jak kiedyś z Rafałem go zrobiłem.


Może uda się jakiś program prezentujący postępy Ralfa zrobić?


Spróbuję-na razie myślę choć o zdjęciu,byście bardziej wiedzieli o kim rozmawiamy.

Ale na razie trzeba poczekać :)

W każdym razie-tak na moje oko- widząc jego dużą masę mieśniową-waży 106 kg przy 192 cm (dziś dokładnie się pytałem i go ważyłem) -zaryzykowałbym twierdzenie,że w 10 tygodni wyciśnie 130 kg.

W trakcie treningu też wyszło trenowanie na maszynach a nie na wolnych ciezarach.

Cieżko Ralfowi szły rozpiętki -bo ich nie robił.


Za to jak rozpoczeliśmy trocepsy na wyciągu-stwierdził ,że tu jest dobry.

Przy treciej serii zmienił zdanie i mocno zredukował obciążenie :)


Miałem też dla niego tricepsowy deser-na koniec treningu tricepsów-pompki na poręczach :)

Zrobił takie duże oczy,jak we wtorek przy drążku :)

I oczywiście żadnej pompki nie wykonał. :)

Trzeba było podłączyć konkretne odciążenie,by 6-8 pompek zrobił.


Tylko nie śmiejcie się z gościa tak szybko-wielu z Was w tej sytuacji(czyli na tym treningu miałoby podobnie,wyłączając oczywiście Ojana i Maacka :) ) miałoby podobne problemy :)


Powoli widać co trzeba by u niego poprawić ,jeżeli chodzi o ćwiczenia.

Sylwetkowo prezentuje się naprawdę dobrze,powoli zaczynają mu przebijać żyły na bicepsach-idzie ku dobremu :)

W każdym razie jesteśmy na jutro też umówieni na trening barków i nóg.

Będzie kolejny świetny trening dla mnie i ciężkie chwile dla Ralfa :)

Ale na pewno na tym bardzo dużo skorzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dziś znów trening z Ralphem-poszły barki i nogi.


Wspomniałem także o 10 tyg planie na poprawę wyciskania do 130 kg.

Bardzo się to mu spodobało-dogadamy szczegóły i jak z tymi filmami bedzie-bo znów wyszłaby fajna sprawa na której wielu może się wzorować

Jutro, pojutrze niestety bez treningu-jestem mocno zajęty :)


Udało się także zrobić wspólne zdjęcie-teraz bardziej macie wyobrażenie z kim trenuję.

Ciekawe czy zgadniecie ile ma lat ? :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131233
Zgaduję: mniej niż 50 lat.
Dałbym mu 45 lat.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium