SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Henryk Szczepański zamieścił na FB
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Ładnie wyglądali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Od poniedziałku ,by wejśc na siłownie,musze miec test.
Właśnie sie umówiłem na poniedziałek na godzine 7 rano-inna nie pasowała-tragedia z tymi godzinami-od 7 do 16 a jja jestem dłuzej w pracy.

Zobaczymy jak to pójdzie.


Tak się zastanawiam,czy jutro nie zrobić sobie treningu w Luksemburgu na tej super siłowni a przy okazji,może znajde jakis talent na zawody ?
I zrobię trochę reklamy :)

Bo jak tak dalej zachorowania pójda pewnie i silownie zamkna oraz granicę-i znów bedzie ,jak w stanie wojennym :)


Nigdy by mi to do głowy nie przyszło,że tak sie to wszystko może potoczyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
No tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Na siłowni ,na 500 m2 ,razem z obsługa 6 osób a tu takie akrakcje dodają :)

Te przepisy wymyslaą osoby,które chyba na siłowniach nigdy nie były.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
masti
Na siłowni ,na 500 m2 ,razem z obsługa 6 osób a tu takie akrakcje dodają :)

Te przepisy wymyslaą osoby,które chyba na siłowniach nigdy nie były.
A u nas rząd zostawia wszystko na przeczekanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Trochę sie działo w kulturystyce: Hubert Kulczyński zajmując drugie miejsce w zawodach NPC w Markach ,zaprezentował naprawde super sylwetkę.

Załaczam fajne ujecie z tamtego czasu.


Co u mnie-udaje sie trenowac 4 x w tygodniu,zgodnie z planem zresztą ale ok 6 rano,przed pracą musze jeździć na szybki test na covid i z ujemnym wynikiem-wpuszczaja na siłownie.
Dośc to meczące i jest trochę nerwów,czy się do pracy nie spóźnię.

Ale zapowiada się trochę łatwiej,bo mam ogólnie wyniki z kodem qr na Holandię-wazny 24 godziny i miedzynarodowy-ważny 72 godziny.
Dzis na siłowni powiedzieli,że moge wchodzić także na ten miedzynarodowy-stąd wystarczy mi testowanie 2 x w tygodniu.
Jest to dla mnie duże ułatwienie.



Co do migrantów na naszej wschodniej granicy i całego konfliktu.

Nie wyglada to ciekawie i raczej nie prędko się skończy.
Miejmy nadzieje,że nie dojdzie do wiekszych eskalacji i działań zbrojnych.
Nadchodząca zima i obstawienia naszych granic powinna powoli zadziałac i zmusic migrantów do powrotu do swoich krajów.
Do tego sama Białoruś też ma coraz wiecej problemów polityczno-gospodarzych,może będzie także szybciej skłonna zakończyć ten proceder.
Ale jak wiadomo-stoi za tym wiele różnych sił i czynników

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium