SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345930
ojan
Jawor - każdy nauczyciel ma swoje podejście do ucznia a każdy trener uczy tego czego chce..


Chcieć to można dużo tylko czy się potrafi
Panie Janku widzę dobrze że Masti jest wysportowany ,silny ,zaangażowany w treningi itd ,lecz widzę też wykonanie przez niego pokazane ,i chyba mogę wyrazić swoje zdanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Jawor50
ojan
Jawor - każdy nauczyciel ma swoje podejście do ucznia a każdy trener uczy tego czego chce..
Chcieć to można dużo tylko czy się potrafi
Panie Janku widzę dobrze że Masti jest wysportowany ,silny ,zaangażowany w treningi itd ,lecz widzę też wykonanie przez niego pokazane ,i chyba mogę wyrazić swoje zdanie
Wyraziłeś swoje zdanie i nikt Ci tego nie zabrania(ł).
Odpowiadam tylko na pytania.
Zdarzają się tacy trenerzy (nauczyciele), którzy nie potrafią. Zdarza się też tak, że później ich metody są uznane za słuszne a te wcześniej uznane są potępiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
ojan - " kończ Waść wstydu oszczęść "
Giby to giby a pompki to pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
wycwiel
ojan - " kończ Waść wstydu oszczęść "
Giby to giby a pompki to pompki.
wycwiel - nie jestem Wołodyjowskim a Ty Bohunem.
Wstydzić to się możesz - nic nie pisałem o gibach ani o różnicach między pompkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
No to jak nie znasz róznicy miedzy gibami a pompkami to po co się wypowiadasz ?
Bohunem nie jestem bom POLAK ale moi przodkowie to kozacy Petluri.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-03-28 20:48:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
No i znowu się zaczyna bicie piany :)

Nagrajcie filmy w takim ustawieniu ,jak ja-zobaczymy jak to u was wyjdzie.

A po drugie-trenuję by się napakować-i to się udaje,to mnie cieszy a nie w konkursie na najładniejszą pompkę.
Takich pokazów to szukajcie na instagramie :)

A po trzecie - czekałem kiedy się odezwiecie-długo nie wytrzymaliście


Po 4 - w tytule konkursu jest dodane "wg Mastiego" - wiec wasze uwagi są bez sensu :)

Dziś osiągnąłem poziom 9-i się cieszę i martwię,bo liczyłem po cichu na równą dziesiątkę.

Ale regeneracja jeszcze nie jest całkowita, u mnie przy tego rodzaju treningach-to inaczej wchodzi niz na siłowni a mieśnie bolą także w trochę innych miejscach najbardziej.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Pewnie parę razy wspominałem o mojej przygodzie z lekka atletyką a szczególnie rzutami,a najwięcej z pchnięciem kulą.



Dziś znalazłem info o moim trenerze-właśnie w pchnięciu kulą- Czesławie Cybulskim.

Bardzo mile gościa wspominam-on mnie pewnie też -aż do badań u lekarza sportowego-gdzie mnie odrzucili przez wadę wzroku.

Nie czepiał się do moich pompek i innych ćw ale bardzo się czepiał do mojej techniki pchnięcia kulą,bo złym wykonaniem zaniżałem sobie wyniki.

Ale to wymaga lat treningu,a tyle czasu nie miałem na to niestety.

To nie to co dzisiaj w MMA,gdzie ludzie ze stanem przedzawałowym nawet mogą walczyć w ringu :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Trzeba było napisać giby chodzone wg. mastiego a nie pompki chodzone i nie było by piany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Wycwiel-giby do ciebie bardziej pasują,bo pewnych spraw nie rozróżniasz kompletnie(gibiesz się :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium