SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Drażekm - jak nie jak tak :zajmuję się tymi problemami juz od 12 roku życia-nawet prędzej niż zacząłem trenować.
Raz mnie nawet z religii wyrzucili za przedstawienie teorii Denikena :)

Wiele rzeczy tam przedstawianych sprawdziłem osobiście i tak ogólnie -jest to sprawa mocno naciągana i przeinaczana,dużo jest też po prostu kłamstw.



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dziś kolejny trening regeneracyjny i podejście do 100/200 .
Olka niestety nie będzie-ale jakoś sobie z kamerą poradzę a z pompkami?
Zobaczę :)

Jakoś zakwasów po tych dwóch próbach nie mam-lekko czuję tricepsy-nie takie napakowane ,jak po treningu na ramiona aale takie jakby zmęczone.

Wagę mam dziś niższą niż w niedzielę(bo było ladowanie ) i i zrobię to w innej sekwencji niz ostatnio -tak jeszczę nie robiłem i na Waszych filmach też tego sposobu nie ma.
Może znów ktoś dołączy? :)

A tak poza tym?


Zostało 2,5 dnia na zaliczenie eliminacji w konkusie Włączamy Przedni Napęd !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Na okazję dzisiejszych pompek wziąlem przedtreningówkę Iron Horse - Show Time sting 3.0-powinno pomóc :)

Pompki zrobię w połowie treningu-wtedy jak będą robił klatę-a dokładnie-na sam koniec ,jako takie dopompowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Przy takim wykonaniu pompek właśnie powinieneś poczuć klate a nie tricepsy
Wiem wiem inaczej trenujemy ale przy takim zakresie wydaje mi się że to klata odwala pracę a nie tricepsy przynajmniej ja tak czuję .I to by się zgadzało bo to samo odwalali zawodnicy WL na zawodach WW do wprowadzenia akcentu robiąc tyle ruchów w 1min. co my w 5 min.Wiadomo dla czego.
A wracając do pompek takie ruchy też sie przydają tylko faktycznie kiepsko to wygląda jak będzie widać na moim filmie 100/49sek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ja dziś druga próbę podjalem-ale juz w trakcie pompek poczułem,że nie ma pełnej regeneracji jednak :)

Wycwiel-wrzucisz dziś te błyskawiczne pompki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
A propos jeszcze tych pompek 100/200 -wiecie ,że jestem meczy dusza i codziennie kogoś namawiam do takiej próby.
Ostatnio udało mnie się namówić byłego żołnierza sił specjalnych-gość jest w dobrej formie,dobrze wygląda 180/ 90 kg.

Nie chciał być filmowany niestety.

Po zrobieniu 30 pompek,czyli 3 x po 10 zrezygnował,mimo ,że czasu było dużo-strasznie łokcie go rozbolały(chyba się zaraza masti łokciowa rozprzestrzenia ) ).

Ogólnie nie trenuje na siłowni ale gra w piłkę,trochę biega i ,jak mówi,czasem robi pompki.

Sam był zaskoczony,że nie dał rady :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-11-28 16:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Będę musiał jutro się sprężyć! Nic mnie nie boli ale w czasie robienia pompek szybko się pompuję a potem tracę siły!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Wycwiel -ja robię pompki z rozstawem na szerokośc barków i staram się trzymać łokcie przy tułowiu-to nie są pompki typowo na klatę.

Tak jakoś ta wersja mnie najbardziej odpowieda-tak się też na zawodach rozgrzewałem-wchodziłe wtedy w ciagu dnia z 200 pompek w seriach lekko + biceps ręcznikiem z oporowaniem przez kolegów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dzisjaj film powinien być wieczorem. Tak mniej więcej wyglądają te "zawody" o których pisałem (60sek.) nie dodałem tylko że przerwanie kończy próbę.Robi się do odcięcia mi udało się tak zaliczyć 114 x i ściana 0 ruchu.Robie je często na rozpoczęcie dnia jako przedtreningówke
masti na tym królewskim ćwiczeniu niejeden spec się przejechał nawet wykonując pół ruchy . Wszystkim się wydaje że to prosta sprawa zanim nie spróbują.

Mi nie chodziło o rozstaw dłoni czy ułożenia łokci ale o to że wykonując ruchy w krótkim zakresie bez dochodzenia do wyprostu ramion to u mnie głównie klata się pompuje nawet jak mam łokcie przy tulowiu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Klatę niezbyt czuję-ale tricepsy palą .

Druga próba :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Obejrzalem dwa razy zeby sprawdzic czy aby sie nie pomylilem 97 :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-11-28 21:35:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium