SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
"A jednak się kręci" jak to powiedział do siebie jeden Pan w 1633 przed sądem...Masti masz tą przewagę, że Ciebie nie posądzą o szerzenie herezji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Nie bądź taki pewny-już ktoś się ze mną kłócił o tą prędkość obrotu-twierdził,żeby nas to zdmuchnęło z powierzchni Ziemi-jakby tyle wynosiła :)

A to przecież matematyka na poziomie klasy IV podstawówki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Poza tym wróciłem z treningu pleców z Sebastianem-najszerszy mocno przetrenowany ,ale ,jak ktoś pisał ,ambulans nie był potrzebny :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Plecy po treningu z Sebą obolałe-szczególnie w rejonach szerokości.




Dziś oczywiście przypada trening pleców-też pojechałem .

Trening trochę inny-koncentracja na prostownikach i trochę na grubości pleców-czyli rejony wewnętrzne.

Taki był plan -oczywiście tak mimochodem dorzuciłem wiosło z progresja ,wyciąg górny i podciąganie na drążku.

Ale mięśnie nie zregenerowane na 100 %- szło ciężko(to po co dokładałem :) )

Potem lekki trening nóg,brzuch i grzbiet -wiadomo - standardowo :)


Tatar zaliczony,powoli dochodzę do siebie :)

Acha -wczoraj trening trwał ok 90 minut,spadek wagi tradycyjnie 0,9 kg,temp klimy-nie sprawdzałem :)


Dziś podobnie :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti

Dziś oczywiście przypada trening pleców-też pojechałem .

Trening trochę inny-koncentracja na prostownikach i trochę na grubości pleców-czyli rejony wewnętrzne.

Taki był plan -oczywiście tak mimochodem dorzuciłem wiosło z progresja ,wyciąg górny i podciąganie na drążku.

Ale mięśnie nie zregenerowane na 100 %- szło ciężko(to po co dokładałem :) )

Potem lekki trening nóg,brzuch i grzbiet -wiadomo - standardowo :)


Tatar zaliczony,powoli dochodzę do siebie :)

Acha -wczoraj trening trwał ok 90 minut,spadek wagi tradycyjnie 0,9 kg,temp klimy-nie sprawdzałem :)


Dziś podobnie :)




Podobnie, tak
No to ładnie, ładnie Masti





Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2016-08-15 13:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dobre !!! :)


Poza treningmi-znów nocne łowy


Oto ,co złapałem w obiektyw :





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Klata i ramiona zrobione-ogólnie jestem trochę obolały po ostatnich treningach-dziś rano nawet tricepsy mnie bolały-pewnie po piątkowych barkach .


Plecy nadal czuję-po treningu z Sebą i po poniedziałkowym.

Do tego po dzisiejszym klata i bicepsy tricepsy mocno spompowane.

Zresztą przedramiona też poczuły te ćwiczenia .


Mały skrót z treningu z Sebastianem-pełne filmy z każdego ćwiczenia będą za kilkanaście dni.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dziś bez treningu-szykuję formę na jutrzejszy trening barków i nóg.

Odczucia- klata ramiona plecy,nogi-w tej kolejności odczuwam intensywność minionych treningów.

Na zdjęciu-ćwiczenia na maszynie dźwigniowej typu Hammer w Stepone -przyciąganie z góry po łuku do klaty -ciężko jest nawet podobny ruch naśladować na wolnych ciężarach-musiałby być bardzo mocny skłon z jakiejś wysokiej ławki i w tym niezbyt wygodnym położeniu wiosłowanie sztangą lub hantlami.





Pewnie kolejną Ustawkę Treningową tam zrobię-to się sami przekonacie jak super w najszersze wchodzi :)



Lato się powoli kończy-ku mojemu zmartwieniu,bo uwielbiam tą porę roku-wysokie temperatury,dużo słońca-to jest to !

Powoli wchodzimy w okres konkursowy w naszym dziale.


Jeden konkurs siłowo-wytrzymałościowy mam już opracowany - na pewno ucieszą się ww,choć jest mechanizm ,który mocno wyrówna szanse,bo promuje wszechstronność w ćwiczeniach.


Cały czas myślę nad jakimś uniwersalnym ćwiczeniem dla wszystkich uczestników naszego forum - tak by porównać skuteczność róznych metod treningowych w poprawianiu ogólnej sprawności sportowej-bo do tego właśnie sprowadza się sport.



Ale robię się pesymista-bo już było kilka prób takich ćwiczeń i startowali ci co zawsze (no ,może jednemu się czasem nie chciało :) ) a reszta nic .

Dla przypomnienia-choćby ostatnie wyskoki dosiężne i pompki w staniu na rękach.

Poprzednio były : wymyki podciągania na drążku, muscle upy,pompki na poręczach itp...


Może macie jeszcze jakieś ciekawe ćwiczenia sprawdzające-uniwersalne dla wszystkich dyscyplin tu u nas uprawianych?




Mam jeszcze w zanadrzu trochę ćwiczeń z sprawdzianów ze sportów walki,ogólnorozwojowych rozgrzewek lekko atletycznych , na AWF i w wojsku- ale to pewnie kolejnego lata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7302 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
No nie powiem ciekawość mnie gniecie co to za konkurs siłowo-wytrzymałościowy wymyśliłeś:)
Wątpię w istnienie uniwersalnego ćwiczenia dla wszystkich.Ale nigdy nie mów nigdy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Myślę,że się spodoba :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium