SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Trochę chkodniej bo ok 12 st c ale też słonecznie.
Trening barków w konwencji 25 powtorzeń,oczywiście na gumach.
Zamkniecie siłowni przedłuzono do 16 marca.
A co bedzie dalej zależy od ilości zakażeń.
Pewnie będą rosły,analogicznie,jak w zeszłym roku i siłownie pewnie w okolicach czerwca otworzą.
Tak dziś wyglądało na mojej siłowni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Komentarz : Co dalej ze zdobywaniem Marsa ?


4 dni temu wylądowała nastepna sonda NASA z łazikiem Perseverance ,który na pokładzie ma też drona.

Cały czas spływaja zdjecia z Marsa,bo łazik ma 19 różnych kamer .
Przesłał też film z lądowania

Optymiści sądzą ,że za ok 4 lata ludzie pojawią się na Marsie i to na dłużej i w wiekszej ilośći.
Ma zostać założona pierwsza samowystarczalna baza...


Jestem ciekaw,czy te działania(bo na Marsa poleciały ogolnie i prawie równocześnie trzy sondy:ta amerykańska,chińska i Zjednoczonych Emiratów ) bedą miały jakieś znaczenie w nadchodzącycm cyklu Recesji wg Kuzniecowa-bo od ok 2025 szykuje się 25 lat recesji.

Wg Kuzniecowa ,wtedy właśnie ludzkość inwestuje w nowe odkrycia naukowe albo w infrastrukturę.

Próba osadnictwa na Marsie wg mnie już jak najbardziej by podchodziła pod oba te działy : i w badania naukowe i w infrestrukurę-ale tym razem w dużej części poza naszą planetą .

Bo pierwsi osadnicy musieliby z prymusu lotów Mars Ziemia-przebywać tam ok 3 lata,aż znów planety bedą w dobrym ustawieniu komunikacyjnym.

I w tym czasie bedą kompletnie zdani tylko na siebie.
Nie bedzie szans na jakąkolwiek pomoc z Ziemi..
Bedzie to podobne wyzwanie,jak przy podróżach Kolumba i Magellana lub podróżach na Anktartydę w XIX wieku.

Szanse na przeżycie bedą nawet mniejsze,niż przy dawniejszych podróżach odkrywczych.

Wyjście z recesji jest przewidziane na 2050 rok.

Teorii Kuzniecowa,tak a propos ich wiarygodności-bardzo obawiali się władcy Związku Radzieckiego,bo roznosiły w puch socjalistyczne teorie ekonowii i ich planów gospodarczych.

By ten dysonans poznawczy rozwiązać-rozstrzelano Kuzniecowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Kulturystyczne aeroby od samego rana,przy ładnej pogodzie-to idealna sprawa na poczatek soboty.

A potem na miasto uzupełnic zapasy na cały tydzień :)

Jutro plecy ale chyba zrobie to na wydmowej siłowni a nie na drążkach.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Dziś plecy tylko na gumach ale za to metodą 25 powtórzeń i łącznie 200 powtórzeń.

Już teraz czuje ten trening-nawet na tych słabych gumach przypiekło fajnie.

A potem spacer wkoło Morza Reńskiego,bo pogoda idealna na takie sprawy.














Zmieniony przez - masti w dniu 2021-02-28 20:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Znów prawie tydzień przeleciał,ledwo zdarzyłem zrobić cztery treningi :)

W poniedziałek klata,we wtorek bicepsy,tricepsy,w czwartek barki a dziś plecy.


Jutro regeneracja i aeroby a w niedzielę klata.

Dużo nie brakowało a udałoby się jutro zrobić trening na siłowni w Eindhoven-miała byc jutro otwarta na świeżym powietrzu-ale coś nie wyszło,może uda się za tydzień.


A już się zaczynałem cieszyć :)

Pogoda dopisała,słonecznie ale chłodno-ok 7 st C







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Fifi-skończy się ta Pandemia,to znów tu zorganizuje jakis program treningowy-zapraszam juz teraz.
Z Poznania ,jak zwykle przyjedzie super ekipa,miejscowi i z ościennych krajów tez będą-będzie bardzo ciekawie.

I sam zobaczysz ,jak tu jest-oprowadze cię po tych rejonach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Byłem kilka razy w Holandiii......

....po auto i podobały mi sie okolice .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Rutkow ale ,ze mna na treningu nie byłes :)
Wtedy,bo tak parę programów zrobiliśmy :)

Zdjecie z IV mistrzostw Polski w Czarnkowie,zająlem tam II miejsce,Heniu Ososiński mnie wyprzedził .
Troche masy zrobiłem i rzeźba się pogorszyła,a zreszta i tak był lepszy ode mnie :)

Ale wyciskanie miałem najlepsze :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium