SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jest to tylko rys poglądowy ,bo jak zauważyłeś - nie jest to takie proste.

Hormony są w ogromnej sieci wzajemnych powiązań,co się wydaje efektem nadmiaru jednego hormonu, tak naprawdę jest zakłóceniem wspódziałania bardzo wielu substancji.
A która odgrywa decydującą rolę i uruchamia cały łańcuch niewłaściwych skutków bardzo trudno ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
temat rzeka . . .

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Trening z Kolosami w Behapowiec Gym zaliczony.
Trochę nas czas gonił ale praktycznie wszystko zrobiliśmy.


Bardzo dobrze się trenowało,nowe przyrządy inne uchwyty inna trajektoria ruchu i działania siły.

Do tego inne otoczenie,nowe bodźce fizyczne i psychiczne.




Będzie ktoś w tamtej okolicy-Grodzisk Wielkopolski-polecam siłownię Behapowiec Gym.

Właściciel to młody, trenujący fascynat tego sportu-w tym roku wystartuje na Debiutach kulturystycznych.

Ciekawa ławeczka na brzuch była-wykonywało się skony z obciążeniem-ławeczka w jednej części się zginała na zawiasach-brzuch się mocno pakował w górnej części.


Bardzo dobrze trenowało się plecy-maszyny były tak skonstruowane,że każda oddziałyała na inny rejon pleców-na szerokość na grubość i na dół najszerszych oraz środek.

Na klatkę piersiowątakże super maszyny-ruch był zwężający u góry stad dopakowanie całej klaty od brzegów do środka w jednym ćwiczeniu.
Każda maszyna była także pod innym katęm- na górę i na dół



Jutro będzie film-to wszystko zobaczycie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Porannne zorze na niebie,- 5 st C-zapowiada się ładna pogoda,forma powinna być dobra.

Ciepły Blade już czeka i zaraz ruszam na trening pleców.

Wczoraj trochę póżno trenowaliśmy,dziś juz teraz mięśnie jeszcze odczuwają to.

Regeneracja itp :)

Nie ma się tym co przejmować,na treningu się zobaczy jak pójdzie-ćwiczenia były inne ,więc też na inne aktony to podziałało niż przy dzisiejszym planowym treningu


Jest już krótki film z naszego treningu-pierwsze trzy ćwiczenia robiłem w oczekiwaniu na Kolosy (no bo jak zwykle przyszedłem 30 min prędzej :) )



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Może to głupie pytanie ale mnie to dręczy od dłuższego czasu, ten Blade to konkretnie co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Może to głupie pytanie ale mnie to dręczy od dłuższego czasu, ten Blade to konkretnie co


Suplement typu pre workout.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Giaurnemo
jsdolan5
Może to głupie pytanie ale mnie to dręczy od dłuższego czasu, ten Blade to konkretnie co


Suplement typu pre workout.







Dzieki . A gdzieś to przebywał, już się za Tobą stęskniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
masti - w tej koszulce świetnie się tors prezentuje.
Głowa dłuższa tricepsu potężna - podziwiałem ją gdy robiłeś brzuszki na maszynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ojan -dzięki-koszulka naprawe świetnie dodaje do ogólnego wyglądu,uwydatnia mięśnie.

A że jest też kompresyjna-trochę pewnie i siły dokłada.

Trening poszedł super,nagrywałem na live wiosłownie 130 kg-pierwsza próba poszła n9 razy ale okazało się,że kamera włączyła się ,jak juz skonczyłem serię :)

Trzeba było jeszcze jedną serię robić na tym ciężarze-teraz poszło 7 razy.

A tak wyglądał cały trening w liczbach



















Zmieniony przez - masti w dniu 2017-01-23 11:40:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
130kgx9p wioslo i to nachwytem, to dobry wynik jak na 69 latka :)


Zmieniony przez - 5@3 w dniu 2017-01-23 17:18:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium