SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ja również obejrzałem, bo miałem akurat dłuższą trasę do wykonania. Jestem tego samego zdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Dziar60
goldberg1982
Dziarek jak byś zobaczył ile ja serii na bicepsa trzaskam tygodniowo to byś z krzesła spadl hihi



Goldberg! W Twoim wypadku to zupełnie inna sytuacja. Z tego co tu zauważyłem jesteś mistrzem w swojej dyscyplinie.Naprawde myślisz,że Twój trening będzie służył przeciętniakowi czy 60 latkowi z tego działu?



Dzięki, szczerze to nawet chłopaki z mega dużym stażem nie wytrzymują, ja nie mam dobrej genetyki i muszę wykuć formę, przed zawodami u mnie trening trwa 3-4godziny ciężkiej pracy samego bicepsa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10025 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
Goldberg nawet z virusem dał sobie świetnie radę -złoto,złoto złoto,pluś jego podopieczna w kategorii kobiet-także złoto.
Reszta polskiej drużyny też wygrała swoje kategorie.
Czyli pełen sukces .

Jedynie mnie zastanawia,dlaczego te zdjęcia są obrabiane,dołożeniem Golberga w różnych ubiorach :)

Może ktoś wie po co ?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Masti dobre pytanie dlaczego hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10025 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
Trening łap i kopyt zrobiony a jak?
To obejrzyjcie film-cały czas tym planem trenuję.

Co do treningu z polskimi kulturystami w niemieckiej siłowni-na razie sprawa zawieczona,bo chłopacy zmieniają pracę i miejsce zamieszkania.
Wieć nie trening im teraz w gowie-zobaczymy w niedzielę ,gdzie będą i jak z pracą.
Bo tu też nie ma tak łatwo jak się myśli.

Z innych spraw-o mojej ostatniej wycieczce-napisałem w temacie o moim hobby :

https://www.sfd.pl/Nasze_Hobby_:_historia_:_bitwy_&_bunkry-t1224829.html


A tak dla przypomnienia- juz są ankiety w tematach do głosowania na październik i otrzymywania nagród.

Głosujcie,nominujcie,niedługo beda kolejne tematy konkursowe na listopad,gdzie każdy może tam nominować kogoś lub siebie ze swoim tematem.

Suplementy dla nagrodzonych czekają... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10025 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
Sobota, niedziela beztreningowo ale aerobowo po lasach :)

Z ciekawszych sportowych wydarzeń, na które zwróciłem uwagę i to mocno pouczających- walka bokserska Tysona Fury,mistrza świata zawodowców w super cieżkiej z byłym mistrzem MMA,startujacym w federacji UFC Francis Nganno.

Dlaczego ciekawa i pouczająca?

Z kilku powodów:

- budowa ,sylwetka zawodników :
Tyson otłuszczony olbrzym,120 kg ,bez specjalnego umieśnienia ale wysoki i długie ramiona a to w boksie ma duże znaczenie.
Francis- niższy i lżejszy 115 kg ale napakowany ,jak kulturysta na średniej masie.

-inne specjalności walki-Tyson mistrz boksu,Francis mistrz mieszanych sztuk walki-przewaznie ci zawodnicy techniki bokserskie mają inne niż prawdziwi bokserzy.

- podejście do walki : Tyson wypowiadał się,że to będzie po prostu formalność,Francis nie ma z nim szans w boksie.
Zreszta wielu kibiców tak myślało...

Jak było?
Warto obejrzeć ten skrót walki i samemu to ocenić



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
ogladalem ta walke, lubie cygnaskiego krola obstawialem, ze wkleja remis i szkoda wtedy by mi bylo tego murzyna, bo MYSLALEM, ze poziomem byli podobni ale poslal tysona na dechy... a ci mu jeszcze dali wygrana, dla mnie to zwyciestwo zajezdza tez walkiem. na boksie sie w ogole nie znam ale jak piszesz, fury wylewal sie ze spodenek, jego ledzwie wygladalo jak druga dupa, dlugie lapy, wysoki i nie musi byc umiesniony, zeby byc mistrzem swiata jego brat tez sie gdzies bije, nie pamietam czy mma ale byl na wyspach w czyms jak big brother ( love island ) i chyba wygral kilka lat wstecz, niedawno mial debiut i wygral swoja walke, do tego forme mial przyzwoita, ale on jest odwrotnoscia tysona, az ciezko uwierzyc ze to bracia, bo tommy nie jest tak wysoki, sylwetke ma tez kompletnie inna a geby jak szrek tez nie posiada...
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10025 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
Fury jest ogólnie bardzo dobrym bokserem,pomijam wyglad.
Ale on preferuje mocno niesportowy tryb życia a przed walka nagle zaczyna wiecej(lub w ogóle ) trenować i chyba zlekcewazył przeciwnika :)

I trafiła kosa na kamień `

Ale też wesmy pod uwagę,że to sport zawodowy-więc może się po prostu tak umówili.
Kiedyś Ali także walczył z jakims mistrzem wrestlingu i odstawili taka szopke,by nikt z nich nie stracił swojej charyzmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4548 Napisanych postów 7227 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39549
Brzydka walka, Fury dużo klinczowal jakby słabo z kondycja było, zazwyczaj takie walki to są ustalone ze ma być remis albo ma wygrać mistrz. Tak to niestety wygląda liczy się tylko kasa i żeby oglądalność się zgadzała hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10025 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
Ale co ich to obchodzi ?

Kasę dostali taka za te wygłupy,że reszta jest nie ważna :)

Dlatego właśnie bardziej cenie sport amatorski ,gdzie wszystko jest bardziej prawdziwe i nie dla kasy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium