SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Dokładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Taka forma na dziś - 5 tygodni do zawodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Niedziela-wiadomo - trening dodatkowy,będą także Kolosy.

Jak będzie trochę czasu i ochoty-przetestjemy to ćw konkursowe na brzuch -planowane podczas Ustawki Treningowej 28 stycznia.

Akurat będzie nas trzech -zobaczymy ile potwórzeń jesteśmy wstanie wykręcić w 3 minuty .

Przetestujemy też ćw konkursowe na bicepsy.

Biorę sprzęt - będą filmy i zdjęcia


Za oknem biało i - 6 stopni.

Kiedyś w takim cienkim dresiku wracałem z siłowni do domu,bo ktoś całą szatnię wyczyścił :)
A było - 20 st C ,trochę zmarzłem w tramwaju a ostatnie 3 km biegiem do domu :)

Obciążenie na sztandze-jak widać ,w stylu Giaurnemo :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Dziś mieliśmy bardzo ostry i długotrwały trening 140 minut,w tym dwa testy konkursowe i trochę kręcenia programu Aksela.

Chłopacy mocno to poczuli-ja oczywiście także



Tak sprawdziliśmy ćwiczenie na brzuch,które będzie na Ustawce 28 stycznia









A tak ćwiczenie na bicepsy-kabo-teraz to mnie plecy bolały :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131204
Ćwiczenie na brzuch - młody kolos mi się podobał (chyba coś z niego będzie)
masti - krótkie ruchu ale nadrabiał ilością powtórzeń
Kolos mnie zadziwił - w poprzednim (konkursowym) ćwiczeniu prezentował się z mocnym core :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Ojan weź pod uwagę jedno-to tak ,jakbym ja to robił z obciążeniem 70 kg -nie zrobiłbym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Dziś-jakby to dokładniej opisać-krajobraz po bitwie-plecy całe obolałe i napakowane,że aż sztywne.


Cieżary były takie średnie ale więcej powtórzeń i więcej serii.

Od razu się to czuje :)

Wiosłowanie tradycyjne 110 kg- 130 kg,wiosło Pendlaya na 140 kg-łącznie z 10-12 serii wyszło.

Pozostałe ćwiczenia zgodnie z planem i też na dość wysokich cięarach.


Krótki film z Akselem-jest trochę informacji




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Dziś klata i ramona -zapowiada się 120 minutowa ostra walka o każde powtórzenie.
Plecy jeszce od poniedziałku mocno czuję,dziś dołączy do tego klata i ramiona-zrównoważy się.:)

O tej godzinie jest teraz dośc dużo świerzaków-pewnie od postanowień noworocznych :)

Przeważnie miotają się bez sensu od maszyny do maszyny-troche to przeszkadza w treningu-ale -nikt nigdy nie móił ,że będzie łatwo :)

Dziś sam trenję,więc będzie cieżko upilnować obciążenie i hantle-wystarczy się odwócić i już ktoś coś zabiera )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131204
Takich ciężkich hantli, którymi ćwiczysz to Ci nikt nie podbierze!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728853
Nie całkiem-jest kilku silnych chłopakówi też z nich korzystają i też wiekowo podobnie :) (no prawie )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium