SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 9 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 9 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti jeszcze post wyżej do kasacji :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 9 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti sorry za niesłuszne osądzenie myślałem że Ty usunąłeś mi post, a to Janek rządzi sie w Twoim temacie.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-06-12 16:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Mastii zwracam się do Ciebie jako do Moderatora i właściciela tego dziennika. Dwukrotnie zostałem tu obrażony i zlekceważony i posądzony o rzeczy których nie uczyniłem. Usuwanie moich postów z powodu jakoby naruszenia punktu 9 regulaminu jest nadinterpretacją i naginaniem tegoż regulaminu. Jest rzeczą karygodną karanie mnie za żartowanie czy mówienie prawdy. Powtarzam jeszcze raz nikogo personalnie nie obraziłem i nikomu nie ubliżyłem i nie ja wywołałem ferment. Przykre jest że ludzie których chcemy uważać za wzorce prawości i uczciwości nas zawodzą. Szanowny Panie Janie Olejko, ten post jest przeznaczony dla właściciela tego dziennika i proszę go nie usuwać. Usunięte posty mam zachowane na moim komputerze.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Jsdolan-ale twoje posty nie są usunięte tylko drazekm,który wyraził tam swoje preferencje polityczne w niezbyt kulturalnym stylu.


Pewnie pamiętacie-wiele razy pisałem, by nie poruszać żadnych tematów politycznych.

Nas wszystkich łączy zamiłowanie to treningu z obciążeniem i nie dajmy się podzielić przez jakieś inne różnice-w tym polityczne ,czy religijne.
Bo to potrafi najbardziej ludzi podzielić,choć naprawdę jest mało istotne.



Wracając do przyjazdu-ja już od maja mogę do Polski przyjeżdżać i wyjeżdżać bez kwarantanny-jako pracownik.

A czekałem na otwarcie granic ze względu na żonę,która ma tu do mnie przyjechać a potem chcemy razem zwiedzić góry Harzu i pojechać do Polski.
Na razie plan jest w realizacji-mam załatwiony bilet na samolot do Holandii ale nie idzie zapłacić na stronie przewoźnika.

Piszą ,że czekają na opłatę ale nie idzie tego zrobić :)

Więc tak czekamy,czekamy-może w sobotę to zadziała a może dopiero 16 czerwca ?

Nie ma się nawet kogo spytać,bo nikt nie wie :)

Licże ,że ta rezerwacja jest aktualna i stronę do płatności uruchomia w tych dniach.
Jeżeli tak-to się plan uda,jeżeli nie-sam pojadę do Polski.

Byłaby szkoda,bo akurat żona ma w dniu przylotu urodziny i chciałem je to tu na miejscu świętować .


Ale ,jak zwykle-jestem dobrej myśli ,jak to to ja ,po prostu. :)

Druga sprawa-panowie-nie miejcie do siebie żadnych pretensji ,czy żalów-usunięte posty wyrzucamy z pamięci i przypominamy sobie co nas łączy a nie co nas może podzielić.

I proszę nie poruszać tematów politycznych.

Są konkursy do wykonania i na tym warto skupić swoją energię





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Jsdolan-ale twoje posty nie są usunięte tylko drazekm,który wyraził tam swoje preferencje polityczne w niezbyt kulturalnym stylu.


Co do mnie racja nawet sam napisalem zeby usunac moj drugi post i Janka ktory jest zwolennikiem "dobrej zmiany czyli socjalistow poboznych" okreslilem skrutem od prawa i sprawiedliwosci.
Ale w sprawie Jsdolana jest inaczej niema dwoch Jego postow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30571 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131240
Posty jsdolan zostały usunięte z podanego powodu.
Była prośba o nie kontynuowanie wątku politycznego a jsdolan do zignorował i świadomie ciągnął wątek na dodatek obrażając wtrętami moderatora.
drazekm - to czyim jestem zwolennikiem to moja sprawa. Nie będę Cię przekonywać, że się mylisz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek ale ja wczesniej ani teraz nie zamierzam o tym dyskutowac wywnioskowalem tylko Twoją opcje polityczną po Twoich pochwalach rzadu i masz racje nic mi do tego kazdy ma prawo do swoich pogladow i to nie forum polityczne aby o tym pisac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium