SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131080
Na gościnnej siłowni gdy się rozgrzałem to się częściowo rozbierałem
Damian jest wyższy ale Ty jesteś z masywniejszą górą ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Ojan-to złudzenie optyczne .
Przy nim byłem cieniasem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Klata po tej przerwie 3 tyg juz nie poszła tak dobrze ,jak plecy.
Nie dość ,że bolący nadgarstek mocno utrudniał trening,to jeszcze zaczął mocniej niż normalnie bark odzywać.

Ale jakoś dalem radę napakować się w 90 minut.

Niestety po raz kolejny okazało się prawdą ,że od pewnego wieku,każda przerwa ,dłuższa niż tydzień,działa niezbyt korzystnie na trening.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Dziś regeneracja,bo były 3 treningi pod rząd.
A w Sylwesra trening ramion i nóg :)

Już się teraz cieszę :)


Przy okazji ciekawe uwagi Wodyna,naszego forumowicza,ktorego pewnie forumowicze z długim stażem pamietają z bardzo kontrowersyjnych metod treningu,ktore jednak działają .
Wodyn jest trenerem wielu trójboistów z światowymi sukcesami.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131080
Z WODYNEM trochę dyskutowałem jako user a on był moderatorem gdy byłem na body-factory.
Żartowaliśmy sobie w sposób trochę podobny do tego jak ja tutaj z innymi użytkownikami


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-12-30 09:36:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Ma ciekawe podejście do treningu ale nie z wszystkim się zgadzam.
Wiele jego.metod próbowałem,niektóre mi przypasowaly.
On się wzoruje na tym amerykańskim trenerze Poliquin, często się z jego teoriami nie zgadzałem.
On znow to ściągał z treningu radzieckich ciężarowców :)
I tak ta wiedza w kółko krąży.
Nasi trenerzy podnoszenia ciężarów tez ta wiedza dysponują ale nikt ich nie słucha.
Robilem te programy z Markiem i z Najdkiem i nikt nic z tego nie załapał :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Dziś trening kończyn-idealna opcja na Sylwestra :)

Temperatura otoczenia też się znacznie podniosła z zimowej na wiosenną - jest + 11 st C

Zajrzałem dziś do sklepu SFD i znalazłem fajne spodnie dresowe na trening.
Pewnie koło wtorku trafia do mnie.
Bardzo mnie sie przydadzą,bo te co mam są juz mocno sfatygowane treningami na zewnatrz a te co kupiłem maja nie do końca krój odpowiadajacy mojej anatamii a bardziej aktualnej modze na wiszące spodnie-czego nie znoszę ,jako nienowoczesny człowiek .
I obojetnie jak je podciagne wciaż mam to nieprzyjemne uczucie spadających spodni.

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Spodnie_Dresowe_Patriotic_Czarny-opis41450.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
Ja tam wole cwiczyc w krotkich spodenkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
No ja nie bardzo...
Różne osoby chodzą na siłownie a kiedyś paskudną chorobe skóry złapałem przez krótkie spodenki .
Teraz wolę juz byc bardziej zabezpieczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131080
masti
No ja nie bardzo...
Różne osoby chodzą na siłownie a kiedyś paskudną chorobe skóry złapałem przez krótkie spodenki .
Teraz wolę juz byc bardziej zabezpieczony.


A na dodatek masz akcent patriotyczny! (chociaż nie ma biało-czerwonych barw) - nazwa ich świadczy o tym.
Pewnie nie ma oznaczeń narodowych aby być patriotyzmem uniwersalnym
Ja tam wolę trenować w stroju jaki widać na moich filmikach
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium