SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Chciałem się zgłosić to Masti nie chciał :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Szczypior.trenuje
Chciałem się zgłosić to Masti nie chciał :/


Dlaczego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
jsdolan5
Szczypior.trenuje
Chciałem się zgłosić to Masti nie chciał :/


Dlaczego
Bo jest za chudy!
Szczypior żartował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti chyba na Nanga Parbat pojechał szukać Tomka albo siedzi w Macu i kupuje hamburgery dla ochotników
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
jezoo
Masti chyba na Nanga Parbat pojechał szukać Tomka albo siedzi w Macu i kupuje hamburgery dla ochotników




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
He is a live!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja bym obstawiał bardziej, że knuje co by tu na marzec dowalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10068 Napisanych postów 30402 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728845
Spokojnie-jestem cay czas ale dosłownie nie było czasu i energii by coś napisać.

Niestety nikt się nie zgłosił-ale nie ma się co dziwić-pewnie się trochę obawiali reakcji ćwiczących i widzów.

Ale myślę ,że Karol dość dużo opowiedział o swojej walce z nadwagą-może się ktoś tym zmotywuje.








Tak,pamiętam o konkursie i o ocenie II etapu-może jeszcze dziś zdążę to wrzucić.
Są też nowe zadania ale jeszcze nie jest gotowy film poglądowy.
Dziś go zrobię to jutro już będzie.

Ale i tak w końcu wiadomo co robić-pakować ramiona i nogi na maksa :)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti

Ale myślę ,że Karol dość dużo opowiedział o swojej walce z nadwagą-może się ktoś tym zmotywuje.



żeby to był film motywacyjny to jakiś skrót musicie zapodać, nikt nie obejrzy 1h filmu z jakimś Karolem

ale wspominając o motywacji to mi się przypomniał kolega ze starej siłowni




gość targał ostro klamoty, a potem rzucił wszystko w peezdu i wyjechał w Bieszczady - dosłownie i serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10068 Napisanych postów 30402 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728845
To nie motywacja w stylu film z mistrzami-to pokazanie drogi ,którą przebył Karol-żaden zawodnik,żaden trener,normalny gość,który się zawziął i wyszedł z błędnego kręgu beznadziejnej walki z otyłością-którą funduje sobie większość osób z nadwagą.


Mam w planach także program skierowany dla kobiet z nadwagą-może będzie więcej chętnych,niż w kategorii meżczyźni?


Także niedługo-kolejny odcinek- I ty zostaniesz kulturystą.



A jeszcze w tym miesiącu-trening w parach damsko-męskich.

Opinii o takim sposobie trenowania jest wiele,sam też mam,tzw mieszane odczucia a jak jest w praktyce-pokażą to nam dwie trenujące razem pary.

Wesoło będzie na pewno (sądząc po zdjęciu ) a czy trening wyjdzie skuteczny?
To się okaże :)









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium