Wszechstronnie uzdolniony sportowiec Larry Wheels w niedawnym wywiadzie dla RxMuscle zdradził, że od niedawna jest zaręczony i podzielił się tym, jakie ma najbliższe plany startowe. 

Dzięki imponującej budowie ciała i szalonym wyczynom siły Wheels zapewnił sobie sporą popularność w sieci. Chociaż brał udział w wielu zawodach różnych dyscyplin sportowych, największe sukcesy odniósł w trójboju siłowym. Otwarcie wypowiada się w kwestii stosowania sterydów i leków zwiększających wydajność (PED). W sierpniu ubiegłego roku kontuzja pleców niejako zmusiła Wheelsa do zejścia z cyklu. Zamiast tego postanowił być na terapii zastępczej testosteronem (TRT).

Podczas wywiadu dla RxMuscle Larry Wheels powiedział, że kolejnym jego celem jest start w zawodach kulturystycznych w kategorii Classic Physique.

„Obecnie mam zdrowsze podejście do osiągania moich celów. Jestem od niedawna zaręczony. Zamierzam założyć rodzinę. Właściwie skupię się na klasycznej sylwetce. W kulturystyce open widziałem, że nie będę się nadawał ze względu na mój wzrost. Musiałbym zbudować ogromną masę, a to byłoby niezdrowe. Do Classic Physyque jestem już tak duży, jak powinienem być”.

Jesteśmy ciekawi, jak Wheels poradzi sobie w kategorii Classic Physique. Konkurencja jest spora, a przed nim jeszcze dużo pracy. Jesteście zaskoczeni jego planami?

https://youtu.be/M2EHQo9PCXA

Komentarze (1)
rarytas1

Jak pozna Classic Pchysique od środka zrozumie że wcale nie jest tam zdrowiej niż w open. Forma startowa w tej kategorii wymaga nadludzko mocnych nerek które i tak padają większości

0