SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
WTOREK

Zmiana której dokonałem tydzień temu , bardzo dobrze mi spasowała....
Wprawdzie na samym początku treningu podczas rozgrzewki , czułem w łapach i na klatce lekkie spięcia po wczorajszym wyciskaniu....ale po drugiej serii roboczej zaczęło wszystko wchodzić

Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany , prostowanie ramion

X x 6 x 4 serie progresywnie dodając w każdej serii jedną płytkę
X x 4 x 2 serie progresywnie j/w

Triceps kratownica w leżeniu do czoła

50kg x 6 x 3 serie
55kg x 6 x 2 serie ostatni ruch na oparach LUBIĘ TO

Trening wszedł wręcz bajecznie....jutro plecy i biceps , ale już bez szaleństw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Kolagenik bardzo dobry też go często kupuje smak pomarańcza chyba najlepszy teraz zacząłem też spożywać flexinovo skład bardzo bogaty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
ŚRODA

Plecy wyciąg z góry w szerokim chwycie

X x 10 x 5 serii / obciążenie z lekkim zapasem

Plecy wyciąg dolny w wąskim chwycie

X x 10 x 5 serii / obciążenie z lekkim zapasem

Biceps uginanie ramion z hantlami / młotek

22kg x 10 x 5 serii / obciążenie ze sporym zapasem

Jutro WOLNE ......aczkolwiek coś się poruszam na rowerku spinningowym i skorzystam z rollmasażera mojej żony muszę trochę rozmasować powięź udową operowanej nogi , bo niestety ale nieraz bardzo mocno odczuwam to miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
goldberg1982
Kolagenik bardzo dobry też go często kupuje smak pomarańcza chyba najlepszy teraz zacząłem też spożywać flexinovo skład bardzo bogaty


U mnie zdecydowanie rządzi smak cytrynowy.....do tego stopnia że jak nie ma takiego smaku w danej odżywce , to czekam na dostępność . W ostateczności kiedy kończą mi się zasoby , to szukam innej porównywalnej firmy ale musi być ten smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Cytrynki nie miałem okazji smakować jeszcze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
CZWARTEK

Dzień wolny od ciężarów , ale coś się jednak działo....

Na początek rozgrzewkowo rowerek 15 minut , trochę wymachów itd.itp.....następnie w ruch poszły ćwiczenia z piłką i steperem bardzo spokojnie .
I wtedy wpadłem na pomysł żeby przypomnieć sobie trochę elementów ruchowych / uderzeniowych z mojej drugiej a raczej kiedyś pierwszej profesji , a mianowicie z karate kyokushin . Zapewne dlatego tak mi strzeliło do głowy , ponieważ wczoraj wieczorem napisał do mnie mój dawny uczeń z zapytaniem czy już całkowicie zrezygnowałem ze sztuk walki ? No cóż przez wiele lat prowadziłem sekcję karate i miałem z tego ogromną radość , przekazując młodym ludziom swoją wiedzę. Niestety wypadek i częściowa utrata sprawności prawej ręki , uniemożliwiły mi na tamten czas dalsze treningi i pracę instruktora.....
Jednak co jakiś czas coś mnie w środku kusi , żeby spróbować się odrdzewić ...a z tym jest jak z chodzeniem , tego się nie zapomina.


Tak więc było bez szaleństw wszystko na spokoju , ale w pewnym momencie mnie nieźle wciągnęło....głównie techniki ręczne i dosłownie dwie techniki nożne na niskiej strefie kopnięcia. Na koniec kilka ćwiczeń oddechowych ....było SUPER

Po treningu postanowiłem poszukać mojej starej karategi ...... ale miałem ubaw ,kiedy okazało się że nie jestem w stanie jej w żaden sposób założyć.
Trochę się skurczyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
FighterX
Tsuki i mawashi Geri gedan?


Z technik nożnych raczej pozostały tylko mae geri z uwagi na słabszą rotację w stawach biodrowych.....przy mojej endoprotezie mawashi geri mogłoby się dla mnie źle skończyć , aczkolwiek na strefie gedan wiekszość tego typu kopnięć jest w miarę bezpieczna. Dlatego zdecydowanie preferuję techniki ręczne a z nożnych zawsze skuteczny low kick.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
W Z O R EK
FighterX
Tsuki i mawashi Geri gedan?


Z technik nożnych raczej pozostały tylko mae geri z uwagi na słabszą rotację w stawach biodrowych.....przy mojej endoprotezie mawashi geri mogłoby się dla mnie źle skończyć , aczkolwiek na strefie gedan wiekszość tego typu kopnięć jest w miarę bezpieczna. Dlatego zdecydowanie preferuję techniki ręczne a z nożnych zawsze skuteczny low kick.....


Mae geri i kakato to moje ulubione techniki kopiące w walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
FighterX
W Z O R EK
FighterX
Tsuki i mawashi Geri gedan?


Z technik nożnych raczej pozostały tylko mae geri z uwagi na słabszą rotację w stawach biodrowych.....przy mojej endoprotezie mawashi geri mogłoby się dla mnie źle skończyć , aczkolwiek na strefie gedan wiekszość tego typu kopnięć jest w miarę bezpieczna. Dlatego zdecydowanie preferuję techniki ręczne a z nożnych zawsze skuteczny low kick.....


Mae geri i kakato to moje ulubione techniki kopiące w walce.


Zakochałem się w kakato kiedy byłem w 1993 roku na Europejskim Turnieju OYAMA CUP w Katowicach , tam zobaczyłem na żywo Endy Huga to była jego ulubiona technika którą wykonywał perfekcyjnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium