SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
meso z 1.3, powiem tak bardziej mnie robi te jakieś 50mg 1.3 z meso niz te 400mg gery czystej z epic labs, ogólnie wgl nie czuje biorac nawet 8x50mg

Jedyne co zauwazylem ze mam pół wzwoda przez kilka godzin po treningu, znaczy nie moge doprowadzić do pełnego wzwoda.

Może rzeczywiście nie będe wychodzić ponad 100-200mg geranium czystego jak bede łączyć z meso

Zmieniony przez - Maćko w dniu 2013-05-12 19:30:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402381
tej "czystej gery" ile tam jej % jest bo na pewno nie 100%,
mi wystarczylo 20/25-40/50 mg primaforce/bulk powder a nie wyobrazam sobie brac powyzej 100mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Niby jedna kapsułka to 100% czystego geranium w dawce 50mg



A jak reszta supli, dobrze dobrane? brakuje czegoś? coś za dużo itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
anubis84- dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Mam jeszcze pytanie, bez urazy.. Czy firma Olimp w jakiś sposób sponsoruje forum sfd? Od jakiegoś czasu leci mi tu komercją :| ciągle ten olimp i olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mają swój dział na forum i tyle, w normalnych działach nikt nikogo nie reklamuje, no chyba że tzw pimperzy co widzą tylko jedną firmę.



nitroprogen jak najbardziej się nada tylko pamiętaj aby proch zalewać przed spożyciem trzymanie cały dzien rozrobonej odzywki kiepski pomysł do tego upały, lepiej nie ryzykować.

Omege 3 prozdrowotnie 2-3 kapsy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Hervon
anubis84- dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Mam jeszcze pytanie, bez urazy.. Czy firma Olimp w jakiś sposób sponsoruje forum sfd? Od jakiegoś czasu leci mi tu komercją :| ciągle ten olimp i olimp


nie wydaje ci sie, jest paru pimperow w dziale ktorych monitorujemy i sukcesywnie wywalamy jak przegna pale, ale oni mysla, ze my o tym nie wiemy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Trochę głupie pytanie, ale zadam
Chciałbym wziąć kretynę, teraz. Wszedlem na nowy plan treningowy, bogatsza dieta i w ogóle cel na te kilka tygodni to dobić masy(3-4kg), więc z 6 tygodni byłbym na dodatnim bilansie + kreatyna, potem kilka tygodni na ujemnym + kończyłbym kreatyne z 3 tygodnie, bo na tyle starczy pucha, ma takie coś sens??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jezeli chodzi o stosowanie kreatyny to jak najbardziej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2353
BCAA stosuję przed treningiem każdym w dawce 10g. Po treningu siłowym lub interwałach porcja odżywki białkowej, po około godzinie normalny posiłek.

Kupiłem teraz jabłczan kreatyny Trec w kapsułkach, gdzie wg danych na opakowaniu 4 kapsułki to 5 g kreatyny. Mam zamiar ją zacząć stosować jak najszybciej (już teraz na redukcji w celu ochrony mięśni i poprawy wydolności i osiągów) metodą długoterminową, tzn. 3 kapsułki dziennie, co daje łącznie jakieś 3,75g kreatyny dziennie. Chcę ją stosować cały czas przez dłuższy okres czasu od redukcji, do robienia masy.

Proszę o podpowiedź, czy taka suplementacja jest sensowna.

A way to the top is vastly long ang hard, but it`s worth the sacrifice.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium