SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Siema!
Jak dawkować 6-oxo przez okres 4-6 tygodni?
Porcje są po 100mg

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jak dawkować HYPERFUSION?
Czy tylko po treningu 6 kapsułek?
Czy przed treningiem też należy coś brać?

Dodam, że 60 min przed treningiem będę brał CARNOTRIX.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
Jestem na Intermittent Fasting. Jesli przed treningiem stosuje Nitrobolon II 15-20 g (ma to okolo 30 kcal) to czy przerywam tym post? Nie wiem co zrobic gdyż cwicze koło 14-16 a okno mam o 17 godzinie. jest to raczej przedtreningowka wiec chyba nie idzie w gre branie po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402376
Karciarz
Jak dawkować HYPERFUSION?
Czy tylko po treningu 6 kapsułek?
Czy przed treningiem też należy coś brać?

Dodam, że 60 min przed treningiem będę brał CARNOTRIX.


moze byc tak ze wezmiesz jedna porcje dziennie albo tak ze dasz w dt dasz x2 a w dnt 1 porcje, nie ma jednej sztywnej reguły

ogal
Jestem na Intermittent Fasting. Jesli przed treningiem stosuje Nitrobolon II 15-20 g (ma to okolo 30 kcal) to czy przerywam tym post? Nie wiem co zrobic gdyż cwicze koło 14-16 a okno mam o 17 godzinie. jest to raczej przedtreningowka wiec chyba nie idzie w gre branie po treningu.


nie wiem jak to ma sie do IF ale nie musisz brac tego przed silownia,
Nitro II nie jest typowa przed treningówka, mozesz spokojnie dac po treningu i tez bedzie ok jezeli tego bedzie wymagac typ diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
To nie ma znacznie czy HYPERFUSION dam przed czy po w dni treningowe?
Mogę dawać przed treningiem 3tabsy i po treningu 3 tabsy?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402376
bez wiekszej roznicy jak to sobie rozlozysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1335
Witam mam pytanie odnośnie stosowania odżywki białkowej zamiast jednego z posiłków. Mój ostatni posiłek w którym zawierają się węglowodany spożywam o godzinie 18( jest to posiłek po treningowy). Myślałem nad tym by o godzinie 21 wypić sobie jakiś mix białkowy (np. https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Elite_Whey_Protein-opis363.html) później o 23 zjadłbym twaróg. Na razie zamiast białka jem wędzoną makrele ale średnio wchodzi. Moim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej. Czy jest to dobry pomysł? A może jakaś inny rodzaj odżywki? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeżeli będzie brakowało Ci białka a bilans kcal będzie się zgadzal możesz zastosować odżywkę białkową.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Nie chcialbym zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj. Jak to jest z tym mesomorphem? Kupilem sobie wlasnie dwie puszki z allegro w starej wersji z geranium 388g, a w necie podaja ze stara wersja to 550g. Dalem sie nabrac i kupilem nowa wersje bez geranium? Jednak na aukcji mowa o geranium jest kilkukrotnie. Jak to w koncu jest? Jesli ta 388g ma w sobie geranium to ile moze miec gery w porcji? Mozna gdzies dostac jeszcze gere solo? Na allegro nie ma ;( na targowisku napisalem przed chwila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402376
550g to byla ta pierwsza pierwsza , pozniej byly te mniejsze ale tez z geramnium,
jak chcesz solo kupic to pytaj chłopaków na body factory
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium