SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194573

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie możesz połączyć razem? mysle ze wyjdzie bardzo fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
davidooo
a nie możesz połączyć razem? mysle ze wyjdzie bardzo fajnie


Jasne, że mogę połączyć. Już rozpisuję co i jak bym widział.

Booster teścia - DS Activate Xtreme + jakieś DAA + ZMA
IA - DS Triazole
Bloker kortyzolu - DS Lean Xtreme
Obniżenie prolaktyny - NOW FOODS B50 (nie wiem czy dodatkowo jeszcze Rhodiola Rosea czy co)
Kwas arachidonowy - nie wiem już w końcu bo sam na jego temat zgłupiałem
Kreta w takim razie - albo GM CL albo Clout z MANa plus Body Octane
Beta alanina i cytrulina (ew. arginina).

Taki jakiś mega cykl by wyszedł na 7 tygodni myślałem choć z wielkością opakowań DS średnio to pasuje :/

Liczę na sugestie :)

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
Panowie jak waszym zdaniem powinna wygladac prawidlowa suplementacja a raczej okresy spozywania tych supli:MONO,BETA ALANINA,BCAA,GAINER osobiscie przyjmuje je nastepujaco: DN: na czczo 5g mono przed treningiem 1g/10kg BCAA+ 4G BETA ALANINY w trakcie treningu BCAA po treningu 5G MONO+GAINER(wynikajacy z brakow w diecie) DNT: na czczo 5G MONO+4G BETA ALANINY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402386
jest ok jak napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
A mi ktoś coś podpowie? :)

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6253
Witam. Możecie polecić jakiś w miarę tani suplement na stawy? Narazie nic mnie nie boli, tylko chrupie i trzeszczy przy przysiadach i w barkach. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Cissus.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
renea
Witam. Możecie polecić jakiś w miarę tani suplement na stawy? Narazie nic mnie nie boli, tylko chrupie i trzeszczy przy przysiadach i w barkach. Z góry dzięki

moze nie pomoc,wiem po sobie,jak pojawia sie bole,lub nie ustapi trzesczenie do lekarza,tylko dobrego,zla technika przysiadow,lub inna aktywnosc(bieg po trwardej nawierzchni,skakanka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2767
Szybkie pytanie: jaki shaker wybrać? Wpadł mi w oko: Olimp Shaker Smart Shake Black Label 600ml czy polecacie coś innego czy brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
napewno taki który jest zakręcany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium