SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194512

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
powiedział, że 30g dziennie, ale z drugiej strony, on ładuje tone innych supli...
A czy bcaa z glutaminą ma razem jakiś lepszy efekt??? Bo właśnie tak zamierzam brać, o ile mnie nie zniechęcisz ;))

A co zamiast glutaminy na regeneracje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402380
inne suple i nie tylko suple wiec mysle ze nie jest w stanie okreslic dzialania samej gluty
ale zniechecac Cie nie bede bo i po co. nie jestem takim autorytetem jak Twoj znajomy wiec nie bede sie kłocił
napisałem Ci swoje zdanie, masz wyniki badan..chcesz sam sie przekonac to sprawdz

np..bcaa , odpowiednie odzywianie, odpowiednia ilosc snu

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-10-20 21:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
w sumie, dzięki, chyba mnie przekonałeś, może zamiast gluty, lepiej wyjdzie mi brać więcej bcaa?? kupie 2 puszki bcaa po 500g,
i wtedy, 10g przed tren, 10po i profilaktycznie w dzień nietreningowy jedną porcję na czczo ??

Czy mogę wypić kreatyne razem z bcaa w jednym szejku po treningu, i czy w jednym moge przed treningiem hot blood+aakg+bcaa ?? nie będzie problemów żołądkowych ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Możesz, nie ma przeciwwskazań :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
dzięki ;)
I jeszcze jedno
Niedługo zaczynam na prawdę duży cykl masowy, będę stosował
białko, carbo, hot blood, bcaa, aakg, witaminy, gold omega, lecytyne, koffeine, enzymy trawienne, kreatyne

Dieta dopięta na ostatni guzik, ale mam jeszcze jeden mały problem, chcę wybrać kreatynę tak, żeby mieć jak najlepsze efekty...
gdybyście mieli do wyboru Scitec Creatine 100% 500g (mono) i Muscle Pharm Creatine, to na co byście stawiali, gdyby te 20/30zł nie stawiało roli,a byście chcieli zrobić jak najlepsze wyniki ???

PS Czy macie może jakieś sugestie, co mógłbym dorzucić do cyklu??? Czy to wystarczający zestaw? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402380
kreta jak kreta, o ile nie jakiejs firmy krzak kazda bedzie ok czy to od sfd za 39 zł czy inna firmy X za 90 zł... wiec imo nie ma co przeplacac

dorzucilbym jeszcze beta alanine do tego cyklu
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-10-21 14:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
oooo, wincu, Ty to jednak masz łeb na karku ;)) Dzięki, właśnie czegoś takiego mi brakowało ;P

A nad kretą pomyślę jeszcze, bo mnie kusi ta forma ConCret zawarta w Muscle Pharmie, ale wydaje mi się, że to może tylko taki chwyt reklamowy, na który taki głupiec jak ja się bierze ;))

Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
Witam, chce zaczac brac venom 3.0+ i moje pytanie jest takie, bede cwiczyla tzw biegala o godzinie 8 a to jest zalecane zeby brac razem ze sniadaniem, wiec ile przed treningiem to brac? 1 godzina wystarczy? Pozniej jak bede brala 2 tabletki to brac jedna rano ze sniadaniem a drugie w odstepie 5-6 godzin po treningu i zazytej dawce? Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rano weź na około 30 min przed treningiem i druga porcję po południu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 719
Witam. skonczylem miesiac temu cykl na kreatynie i chce zaczac nowy , ale juz bez kreatyny . jakie odzywki na cykl na czysta mase mozecie polecic ?

Zmieniony przez - tiger555 w dniu 2012-10-21 20:14:58

we born to fight

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium