SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
BA bierzesz codziennie, wspomaga wytrzymałość, dawki 4g stosuj przed treningiem w DT i w okolicy czasowej treningu w DNT

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
witam :)
chciałem was prosić o propozycję dawkowania dla kumpla nast supli:
-SFD Pure BCAA
-Olimp AAKG w blistrach
-Universal Nutrition Fat Burners
chodzi mi głównie o AAKG, w sklepie jest napisane " we wspomaganiu wysiłku: 1-2 kapsułki przed i po treningu oraz przed snem". czyli razem 6 kapsułek w DT?
warto do tego dokupić jeszcze beta alaninę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
BCAA przed treningiem ok 1g na 10 kg masy
aakg przed treningiem siłowym wg odczuć, jeśli przed aerobami to trzeba dostosować taką dawkę by nie spowodowało dyskomfortu podczas biegania w hnietreningowy nie brać
burner z rana 2 kapsy i przed treningiem 2 kapsy potem mozna dać 2x3.
Bnetaalanina codziennie 4g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
czyli AAKG po treningu ani przed snam nie brać prawda? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
po treningu siłowym kapsa, dwa można dać ułatwi krążenie krwi i napływ składników odżywczych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
ok dzięki serdeczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Konczy mi sie białko serwatkowe z Sandi. Mysle które kupic z Hi Teca c6 czy z treca wheya 100? Co wychodzi smaczniej i bez rewolucji żołądkowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wiem jak trec ale c6 miałem vanilie i orzech i smaczki ok, trec podobno cxzeko sezam też kozak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
c6 jest w miare słodka?? Jak biore te białko nie musze dokupować bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Smak to pojęcię względne, dla jednego będzie słodkie dla innego nie, bcaa nie dobiera się do białka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium