SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
master bar to taki crunch bardziej, bardziej węglowodanowy niż białkowy jak dobrze pamiętam no i ma 3g kreatyny w skłądzie jak ktoś odpoczywa tto za czesto nie mzona wcinac

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6920
np Booster od Treca zastąpi Ci posiłek bo ten to same wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Wlasnie kupilem supla do spalania tłuszczu MAN Scorch, jak będę od początku bral dawki 2x3 to będzie lepszy efekt? Ile po zażyciu dawki zaczyna działać? Kiedy mogę zacząć trening? Czy w dniach nie treningowych brać takie same dawki?

Zmieniony przez - themati91 w dniu 2013-05-16 15:23:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Mam pytanie odnosnie batona master bar czy jak jestem na cyklu kreatyny biore 10g dziennie moge sobie jeść miedzy posilkami tego batona? Pytam bo posiada tez 3g mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Codziennie chcesz go jeść czy tylko czasami?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalnie jedz codziennie jak chcesz lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
themati91 zacznij od 2x2 w nietreningowy tak samo, co masz na myśli kiedy zaczyna działać? daj na czczo i ok 20 min przed treningiem.

jedz i tyle a kreatyna w nim się nie przejmuj jak jesteś na cyklu te 3g ci przecież nie zaszkodzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Jaką niepompującą przed-treningówkę polecacie? Chodzi o koncentrację i pobudzenie. Myślałem nad Craze(ale zmienili mu skład ostatnio słyszałem, Assaultem albo High kickiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kup sobie spalacz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Derris
Jaką niepompującą przed-treningówkę polecacie? Chodzi o koncentrację i pobudzenie. Myślałem nad Craze(ale zmienili mu skład ostatnio słyszałem, Assaultem albo High kickiem.


Z wymienionych przez Ciebie Craze najmniej pompuje.
Anubis dobrze prawi

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium