SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Mam podobne choc nieco inne pytanie jak kolega wyzej. Mam odzywke Anadraulic Pump z LG Sciences ktora dzisiaj do mnie dotarla. Czy jesli jest troche grudek posklejanych to bedzie to dzialac normalnie? Data waznosci jest jeszcze na kilka miechow. Grudki sa roznej wielkosci,male i troche wieksze. Co sadzicie?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Będzie działać jak była zapakowana przez producenta, bo jak kupiłeś od kogoś już otwartą to różne bajki mogą z tym być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Tak,byla zapakowana przez producenta. Kiedys cos czytalem ze skladniki zawarte w odzywce moga sie rozdzielic i np jak bierzemy porcje to naprawde moze byc tam wiecej argininy albo geraminy ale za bardzo mi sie w to wierzyc niechce.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
zalezy od betoniarki jak wymieszala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mam aakg jest sypie i spoko, ale mam też cytruline i skubana chyba wilgoć strasznie ciągnie bo zbrylona cały czas.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
No wlasnie o to mi chodzi,bede sypal odzywke a te najbardziej posklejane grudki zostana na koniec i niewiadomo co tam bedzie w najwiekszej ilosci. Chociaz mam nadzieje ze to nie prawda i to ze sa grudy niema nic do rzeczy.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przed nabraniem porcji potrząśnij puszką, w niektórych suplach butach dają pochłaniacze wilgci jak masz taki woreczek to mozesz wrzucić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Wlasnie ze woreczek na wilgoc byl ale cos im nie pyklo bo nie spelnil swojego zadania. Potrzaslem i zreszta rozbijalem te grudy widelcem:) One sa takie bardziej posklejane ,nie jak kreta. Pewnie przez to ze zawiera cukier albo cos podobnego.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Skońćzyłem cykl kreatynowy . A zacząłem brac odzywke przedtreningową Mp assaulta . Czy nie jest to jakos szkodliwe ze mz ona zawiera kreatyne czy mg ją brac jesli skonczylem cykl ? Czy nie?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
jeżeli skończyłeś cykl na krecie a w przedtreningówce jest kreta to ja odstaw i zostaw na następny cykl
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium