SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1356
jeszcze jedno, jak zapatrujecie się na stosowanie do cyklu cm3+saw beta alaniny? ma to sens?

'kiedyś byłem małym chłopcem - ale już wkrótce...'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zdrowsze w sensie bo nie zawierają słodzików i barwników, więc jak ktoś ich nie lubi to natural jest zdrowszy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
OK dzięki czyli poza barwnikami i słodzikami niczym sie nie roznia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
addas
Moze nie chodzi o dawkowanie, ale mam pojedyncze pytanie. Planuje wrocic na silke po pol rocznej przerwie, otwieram swojego mesomorpha i kiedy chce wyciagnac miarke zauwazam, ze proszek zamienill sie tak jakby w gume. Wymieszalem w szklance wody i i zrobil sie kolor czarny, kiedys wydaje mi sie, ze byl ciemno zielony. Meso mam o smaku GRAPE FLAVOR. Domyslam sie, ze produkt jest przeterminowany i zastanawiam sie czy go brac. Meso bedzie jeszcze dzialalo? Pil juz go ktos przeterminowanego? Domyslam sie, ze jezeli go wezme to czeka mnie dlugie siedzenie na kibelku :)


sprawdz date,
ja miałem kiedys tak z dobrym Meso, caly zbrylony i czarne kawałki w tym jakby gumowe, mozna bylo je zuc , bo czesc zostawala a czesc sie rozpuszczala, ale dzialal jak trzeba


Matheos
jeszcze jedno, jak zapatrujecie się na stosowanie do cyklu cm3+saw beta alaniny? ma to sens?


jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3575
Warto inwestować w droższe białko w okresie budowania masy? Jeśli tak, które?
Czy SFD Wpc protein plus wystarczy?

Zmieniony przez - bigpiotrus w dniu 2013-01-24 21:06:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
lepiej inwestować w jedzenie , białko to tylko uzupełnienie diety
droższe nie znaczy lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
mam pytanie czy łamanie tablek witamin hi tec vitamin a-z antioxidant ma jakiś wpływ na działanie ich dodam że te tabletki są tak niewygodne w przełyknaiu że to cięzko opisać więc je przełamuję na pół i łykam ale od kiedy je łąmie coś cześto choruje więc albo jest to jakaś róznica w działaniu albo co bardziej prawdopodobne te witaminy są do dupy i nie działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wydaje mi się, by była jakaś różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
to ze je zlamisz nie ma nic do rzeczy a to ze chorujesz to nie koniecznie wina witamin, bo niby dlaczego?
to ze je jesz nie gwarantuje Ci ze nie bedziesz chorował...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium