SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
czy takie dawkowanie jest odpowiednie ?

storm - dt - miarka rano, miarka po treningu
dnt - miarka rano

shock terapy - dt - 1-2 miarki przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A ile to gram jest jedna miarka licz tak by w treningowy było 10g kreatyny a w nietreningowy 5g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
anubis84
A ile to gram jest jedna miarka licz tak by w treningowy było 10g kreatyny a w nietreningowy 5g.



1 miarka storma to 10,5 g a wtym jest 5 gr mieszanki kreatynowej czyli by wszystko wychodziło tak jak pisałem wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tylko że w shocku też masz kreatyne. W treningowy 10g ze storma i z shocka dochodzi jeszcze coś, jak normalna porcja shocka to miesznka ma 5g wiec te 2 g kreatyny tam mogą być, chyba ze chcieli przyciąć i wrzucili wiecej kreatyny kosztem argininy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
jaka krete z olimpu wybrać na pierwszy cykl ?
Creatine powder czy Creapure Monohydrate Powder ?
Proszek rozpuszczać w wodzie ? w jakiej ilości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
Creapure Monohydrate Powder, tak w 200 ml wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powder i creapure czy coś tam przeciez to to samo

w wodzie, ile ml nie ma znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
jestem już po 3 przedtreningówkach (Nitrobolon II, S.A.W. i NOX Pump ) i jak na razie żadne na mnie nie zadziałało. Co polecacie spróbować ? Oczywiście dieta jak najbardziej jest oraz biorąc te suplementy w posiłku przed treningowym unikałem tłuszczy. Nie zależy mi na pobudzeniu, bo testowałem też czystą kofeinę i też żadnego efektu, lecz na pompie na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
pytam o to rozpuszczanie bo z tego co pamiętam pare lat do tyłu kreatyna w proszku nie chciała się za bardzo rozpuszczać. A jakiś transporter do tego np carbo czy coś lepszego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
kreatyna jak sie nie rozpuszczała tak się dalej nie rozpuszcza, łyżka krety do buzi i popić wodą, sposób by nie zostawała połowa w szklance po 10 dolewkach, carbo, dextroza itp zbedna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium