SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Badania białka masz w tym dziale.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak stala w suchym pomieszczeniu to bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Byc może nie wyraziłem się całkowicie jasno pytając o sfd econo v2. wątpliwości co do składu to jedno ale teraz nawet bardziej chciałem spytać o rozpuszczalność i smak.

Jadłem sfd econo sto lat temu przed aferą jak pierwszy raz wyszło na rynek i rozpuszczalność ze smakiem były okej, są teraz na takim samym poziomie?

Zmieniony przez - rychupomarancza w dniu 2013-03-19 13:07:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Kupiłem Kreatyne Treca Cm3 na drugi cykl , dawkować to jakos inaczej niż mono ? Wczesniej brałem 2 x w DT i 1x DNT po 5 g a tu jak dowkowac i lepiej brac 3 czy 4 kapsułki na raz jesli ktoś używa to niech doradzi :)

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Siema,

Kończy mi się pucha SAWa i zamieniam go na zestaw AAKG + BA, czy takie dawkowanie będzie ok: ?
DT:
Przed treningiem 3g BA + 4g AAKG
Po treningu
3g BA
DNT
4g BA w ciągu dnia podzielone na 2 porcje po 2g rano i popołudniu.

SAW ogólnie bardzo fajnie na mnie działa i chętnie bym pociągnął dalej, ale miewałem problemy z zaśnięciem bo treningi mam w okolicach godz 18/19.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rychupomarancza zalezy jaki smak wybierzesz, umnie wygrywa wanilia i truskawka, teraz mam miód i trudno mi wypić.


Rafall tak samo jak mono 5g rano i 5g po treningu


fsl moze być chociaż ja bym obniżył beta alanine do 2x2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Oczekiwałem zapewnienia że piana nie będzie dwumetrowa taka jaką miałem w łowickim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Siemka, przepraszam ale nie wiedziałem gdzie zadać pytanie, do tej pory nie stosowałem żadnego spalacza tłuszczu. Spotkałem się ostatnio z takim domowym przepisem, autorem był chyba Koniu jak dobrze pamiętam, a mianowicie:
1 łyżka kawy
0,5 łyżeczki cynamonu
0,5 łyżeczki imbiru

Czy picie takiego gorącego naparu może coś pomóc? 1 raz dziennie byście go stosowali czy więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, fajnie podkręca termogeneze stosuj rano i przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Mam jedno pytanie czy próbowaliście to pić? Bo ja po jednej szklance naparu mało co go nie zwróciłem jak dla smak ohydny ale "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"

A czy będzie to działać gdy zaraz po przełknięciu zatankuje się mocno wodą mineralną i czymś przegryzę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium