SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
jak masz problemy z ciśnieniem i z sercem to najpierw skonsultuj się z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402382
yohy nie dostaniesz w sklepie stacjonarnym, u nas nie mozna tego sprzedawac oficjalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
aha,pozdro.
Nie no macku,to jest tak ze u mnie w rodzinie byly problemy z cisnieniem i serduchem.Ćwicze juz 2 lata na silce,choc bez wiekszych sukcesow,nigdy nie zemdlalem na silce ani nic.Cisnienie,jak zle sie czuje to mam jakies czasem dziwne,a z sercem mialem za mlodu w sumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ale efedryna czy wspomniana joha oddziałują na serducho i ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Witam. Wazę 65kg i chce rozpocząć cykl suplementacji kreatyną i tutaj moje pytanie, stosować się do zaleceń producentów, np 3x 4 kapsułki ( 1 porcja to 5g) czy dostosować do do swojej masy, czyli 1g/10kg. Proszę o szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1416
Jak tyle wazysz to zacznij jesc a nie kupuj kreatyne...

Bez endorfin jestem jak martwy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
mam 170cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
to nie zmienia faktu że weź sie najpierw za jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie. biorę się za to pierwszy raz i nie wiem co będzie dla mnie najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
najlepsze dla Ciebie będzie jedzenie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium