SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
anubis84
co masz na myśli pod nzawą serwatka. Rozróżniamy WPC WPI, WPH, albumina jajeczna, kazeina, białka mleka, SPI (chyba tak się piszę sojowe) każde wpc jest takie samo chyba ze jest z dodatkami kazeiny/jaj to się wolniej będzie trawć


hmm to ja chyba złe pojęcie miałem co to jest serwatka

to wracając te Protein 80 co podałem link to jakie ma białka? bo na stronie pisze serwatkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, ile kaps. gold omega 3 sport edition szamac dziennie? 4 kaps wystarcza?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
zalezy ile omegi masz z jedzenia ale te 4 kapsy to min. bym dał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
fighter7 zgaca się posiada serwatkowe WPC ale niestety zła wiadomość posiada też w składzie białko pszeniczne co obniża jego wartość, nie wiadomo jeszcze jakie są tam proporcje, lepiej bazować na wpc z dodatkami innych białek (nie białka roślinne) no chyba ze jest podane ile one zajmują w składzie miejsca, lepiej zwróć uwagę na whey c6 jedno z lepszych białek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Czy białko Trec NitroProGen nada się do tego aby w szkole miec posilek z tego białka + orzechów włoskich + płatków owsianych i do posiłka odrazu potreningowego białko + płatki owsiane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
anubis84
fighter7 zgaca się posiada serwatkowe WPC ale niestety zła wiadomość posiada też w składzie białko pszeniczne co obniża jego wartość, nie wiadomo jeszcze jakie są tam proporcje, lepiej bazować na wpc z dodatkami innych białek (nie białka roślinne) no chyba ze jest podane ile one zajmują w składzie miejsca, lepiej zwróć uwagę na whey c6 jedno z lepszych białek.


OK jak już mam te to trudno :P ale mi chodzi o jedną rzecz czy te białko nadaję się potreningowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nitroporogen jak najbardziej ok szkoda że drogawe troszkę

Jak już masz protein 80 to dawaj po treningu

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-04-02 21:41:31

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
protein 80 hi teca (jezeli o to chodzi) ma proporcje wpc do bialka pszenicznego 80/20
masz wiec w 100g produktu 64g wpc i 16g bialka pszenicznego,
nie ma tragedi jezeli cena jest odpowiednio niska

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-04-02 21:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1354
Witam, chciałbym niedlugo zaczac pierwszy cykl na krecie jablczanie trec cm3 i nie wiem jak dawkowac. Jedni mowią ze 4 kapsy przed sniadaniem i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1354
Witam, chciałbym niedlugo zaczac pierwszy cykl na krecie jablczanie trec cm3 i nie wiem jak dawkowac. Jedni mowią ze 4 kapsy przed sniadaniem i
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium