SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196052

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Bez różnicy czy teraz zaczniecz cykl kreatynowy czy po skonczeniu anabolic freak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
Czemu bez różnicy? Właściwie to zastanawiam się czy połączyć to razem dla lepszego efektu, czy po prostu po skończeniu anabolic freak zarzucić jakąś kreatynę na podtrzymanie np. cell techa? A w ogoóle co do anabolic freak pytałem już na forum i większość osób mówi, że nie trzeba odbloku, ale gdzieś wyczytałem i ktoś doradził. Czy ktoś mógłby pomóc? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo anabolic freak to nie kreta czy BA tylko booster testa i to ma sie nijak do efektu z kreatyną jeśli o to ci chodzi

a odblok to sie bierze po sterydach a anabolic freak to zwykł suplement podnoszacy TT

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-02-17 22:22:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
ok kumam, ale osobiście radzilibyście wziąć razem czy osobno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234951
jak rozdzielic mozna razem? ja bym wzial razem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
Dobra, wracam bo mam pytanie. Bede sie redukowal, mam animal cutsa, bcaa, i troche przedtreningowki ktora zostala mi z cyklu. Jak to brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234951
co za przed treningowka?

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-18 17:18:23

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1923
witam, planuję kolejny cykl tym razem na stormie , mam jeszcze niecałą połowę puchy scitec attack na którym już miałem 2 cykle ( a się dalej nie chce skończyć ;p) i chcialbym go tym razem stosować zaraz po treningu regeneracyjnie jako że zawiera kreatyne i kilka aminokwasów
Czy sensowne będzie takie dawkowanie - storm przed treningiem scitec attack po , a w nietreningowe rano - samą kreatyne dać ?
ewentualnie drugi pomysł to scittec attack rano , strom przed treningiem , tylko w takim razie czy po treningu coś dawać ?



Zmieniony przez - nono91 w dniu 2013-02-18 18:16:21

Łukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
no xplode ( termin sie konczy 02.2013 ) xd ale szkoda 300g wyrzucac, w dodatku caly czsas to bralem to nie wiem czy to wywalic czy brac dalej ;p ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9071 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700010
spokojnie bierz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

forma lato