SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
easyjerzy
Jaki proszek zasadowy polecacie? Na allegro dominują dwa: Langsteiner i Dr Auera. Pierwszy dużo tańszy.


bierz tanszy, roznicy nie odczujesz zadnej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
kubalaa199
Mam jeszcze pytanie , bo mam temblak na 3 tyg no i nawet jakby mi sie udalo zaczac cwiczyc odrazu w styczniu to nie chcialbym zeby przez ten miesiac(grudzien) mięcha cos polecialo . Kupic jakis antykatabolik? Jak tak to co polecacie? Z gory dzieki za odpowiedz


trzymaj diete, starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
TomQ-MAG
easyjerzy
Jaki proszek zasadowy polecacie? Na allegro dominują dwa: Langsteiner i Dr Auera. Pierwszy dużo tańszy.


bierz tanszy, roznicy nie odczujesz zadnej


tak właśnie myślałem, tylko zmylił mnie ogromny popyt na ten droższy i mały na tańszy... Ciekawa sprawa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
nie wiem czemu tak sie dzieje, ja nie stosuje juz dawno proszkow zasadowych, troche to naciagane jest ze mozna latwo sie zakwasic, ktos juz wspominal o tym na forum

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Które białko jest lepsze tylko pod względem składu
-ON gold stadard
-MP combat
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
nie znam szczegolowych skladow, ale smialo o obie firmy mozna inwestowac. ON bardzo smaczne bialka ma, MP nie mialem jeszcze okazji sprobowac.
jezeli frakcje sie nie roznia zbytnio, to nie ma wiekszej filozofii w trakcie spozywania

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-11-30 15:00:28

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10260
MP combat ma więcej wolnowchłanialnych frakcji białek, więc zależy w jakich porach Ci to białko potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Czyli po treningu gold, a do posiłku combat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
po jakiego Ci do posiłku białko?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
chodziło mi o to, że okazyjnie albo mam po prostu ochotę na dobrą owsiankę i wrzucam do płatków odżywkę owoce i jest dobrze, albo jak mam na szybko do przygotowania posiłek poza domem, to biorę owsiane, białko wszystko do blendera i mam taki drink, a nie muszę się bawić z pojemnikami, sztućcami itp. od razu mówię, że nie robię tak regularnie, ale zdarza się.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium