SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
co szefowie sądzicie o arthrylu ? Zjechalem sobie kolana(boli przysrodkowa czesc stawu kolanowego oraz piszczelowa kosc) jakis czas temu,prawdopodobnie bardziej bieganiem niz przyusiadami(bo technike mialem dobrą raczej ). Byłem u mojej ulubionej pani doktor(ktora silowni nie lubi) i mowie ze zepsulem sobie i teraz mnie boli nawet kiedy siedze,mowie ze chcialbym w przyszlosci spowrotem robic przysiady, a ona mowi ze juz nic nie zrobie,nie ma sensu zadnych usg,zadnych przeswietlen czy skierowan do specjalistow.Dała mi recepte na ten oto lek,ma on dosc slabą opinie w internecie,kazała brac go w cyklach.Chcialbym zeby sie wypowiedzial ktos madry co mam zrobic teraz,przeciez sily bez dobrego FBW(czyli trenowac ciezko rowniez nogi) nie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Kosior13
Ile gram BCAA rozpuścić, piję podczas treningów? Przed treningiem biorę 5 gram.


przed i po treningu 1g/10kg masy ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Czy wszystkie smaki bcaa powder hiteca są porównywalnie słodkie.? Mam grapefruit i jak wsypałem 15g na 0, 5l wody to było za słodkie na mój gust :(. Który będzie bardziej wytrawny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wiśnie spróbuj, albo wiecej wody daj poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to kiedyś przy okazji sobie zamów tu wejdzie Ci 700
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Shaker-opis26176.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 280
Ja mam pytanko odnośnie stosowania BCAA Hi Tec powder w dni nietreningowe. Czy to niesie ze sobą jakieś efekty i czy warto na te dni marnować BCAA, skoro się mięśni nie męczy? różne legendy na ten temat krążą, a ja nie wiem jak stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko w dt bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 280
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
Witam, mam pytanie planuje kupić MUTANT MAYHEM (720g) i kreatynę CREA-BOMB (660g) od Scitec Nutrition i chciałbym prosić kogoś kto się orientuję o pomoc jak to razem brać zarówno w dni treningowe i w dni nietreningowe oraz o jakich porach. Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi i porady.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

forma lato