SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194523

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Witam Czy zamiast Scorcha moge wziasc Universal Animal Cuts poniewaz mam okazje tanio kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nic Ci nie będzie 2 tygodnie po terminie, tu nie ma tak 15 kwietnia dobra 16 już do kosza

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Wlasnie ze jest w terminie tylko ze pytam czy scorch bedzie lepszy czy Cuts
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
zależy dla kogo w jakim okresie redukcji
ja akurat wybrałbym scorcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
dlaczego zalezy w jakim okresie? bo jestem przy poczatku ale pozniej pod koncowa wycinke dorzuce cos jeszcze i wlasnie chyba scorcha bo bede mial kaske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie Tobie odpisywałem z tym terminem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2529
Panowie, co byście dorzucili do Shotgun + CM3 na porządny cykl siła/masa ? ewentualnie coś zamiast tego? oczywiście dieta na tip top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4230
Dzięki Anubis84. Mam jeszcze pytanie; czy jest jakaś róznica w działaniu i efektach między PERFECT CREATINE MONOHYDRATE CREATINE a Mega Caps? Czy w dni treningowe brać lepiej przed czy po treningu bo na forum różne opinie widzę a chciałbym się dowiedzieć od osób które próbowały dwóch sposobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
bez różnicy
jeżeli bierzesz pierwszą porcję rano to drugą po treningu
choć jak zażyjesz przed i po treningu też nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Ostatni raz byłem na forum w okolicach afery sojowej. Pytanie, jak ma się teraz sfd econo v2 wpc ? Jadłem na samym początku jak wyszło i było dobre w smaku i łatwo się rozpuszczało.

edit.
albo inaczej, nie jadłem ale jak ktoś ma porównanie, to co lepsze econo sfd czy uns?

Zmieniony przez - rychupomarancza w dniu 2013-03-19 00:06:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium