SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche nie w temacie, ale nie chce nowego zakładać.
Co do dawkowania supli - co jeśli ważność skończyła się przypuśćmy 3-4 miesiące temu? Coś poza rozwolnieniem gwarantowane?
Nie mówie tu o białku, tylko o różnych bcaa czy przedtreningówkach. Bo zawsze mnie to zastanawiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
poza problemów z żołądkiem produkt moze nie działać jak wcześnie. bcaa trudno by było poznać czy działa czy nie ale taki nooboster już tak, jak nie było otwarte to raczej przez te 3 miesiace się powinno nic stać, gorzej jak otwarte i naciągnie wilgoci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 546
Witam zakupiłem własnie OLIMP MONO 1250mg i OLIMP TCM 1100 i proszę o konkretną poradę jak to razempołączyć by efekty były najskuteczniejsze...(białko na noc,konkretna dieta jest i hardworking naturalnie) (przełyk mam duży ).Proszę tylko o konkretne odpowiedzi tych, którzy naprawde ogarniają temat.Jeżeli można proszę o prywatne wiadomości Z góry dziękuje !
Bless you
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj rano 4 kapsy albo tcm albo mono i po treningu tez 4 kapsy albo mono jak rano bylo tcm albo tcm jak rano bylo mono w dnt daj 2 razy w ciagu dnia rano i po południu czy tam potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Czy jezeli skończyłem kreatynee i nie brałbym tez już bcaa to czy miało by to wpływ na jakiś spadek siły podczas treningów czy cos? Oprucz krety bcaa i carbo wiecej nic nie brałem na treningi . Poza tym to białko

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Witam mam pare pytań odnośnie mieszania odżywek/supli
A więc tak;
1.Czy mogę przed treningiem wymieszać w jednym szejku beta-alanine z bcaa
2.Czy mogę po treningu wymieszac w jednym szejku beta-alanine,białko,mono?
I z czym to wymieszać BA z bcaa to oczywiście z wodą a 2 zestaw mogę i z tym i z tym ale żęby jakiegoś rozwolnienia nie było itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Rafall jak dopniesz odżywianie i trening nie zauważysz spadków

daniel97n
1 mozesz
2 mozesz
3 mozesz mono i BA wsypać do buzi i popić białkiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
1.białkiem z wodą czy mlekiem czy to obojętne?
2.a i jeszcze jedno czy trzeba stosować mono nad czczo czy też nie bo nie dam rady bo wstaje o 6,45 robie owsianke czekam aż ostygnie z jakieś 20minut mija czyli wziąć mono nad czczo i po 20minutach mogę szanać czy to nie ma większego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 ja po treningu tylko z wodą pijam jak mam bo jest lżejsze
2 wstań weź sobie kreatyne i zacznij robić sniadanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
co prawda to prawda z mlekiem bardziej mi smakuje ale jest mi trochę nie dobrze mdli mnie trochę a z wodą nie leci szybko::P:PP:
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium