SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj potreningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
mam jesc 9 kapsulek na raz bezposrednio po treningu ? a nietreningowy dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj tylko po treningu te 9kapsów, w dnt wogóle, ogólnie bcaa jak i inne aminy bierze sie szczególnie tylko okołotreningowo tzn przed po lub w trakcie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
to nie ma opcji zjedzenia np. 4 przed i 5 po ? 9 na raz to lekka przesada chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
to po co kupiłeś BCAA w kapsach i teraz mówisz, że przesada...
Standardowe dawki 10g czystych amin wychodzi tutaj w 9 kapsach proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1189
Dzień dobry,

jestem na niskoweglowodanowej redukcji i szukam czegos żeby uchronić mięśnie przed spaleniem. Do tej pory brałem w tym celu kreatyne wylacznie w dni treningowe ale już mi się kończy i pomyślałem, że może jest coś co będzie anykatabolikiem i jakimś spalaczem w jednej dawce.

Możecie coś polecić?

Zmieniony przez - Brydz0 w dniu 2013-03-25 14:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402384
antykatabolikiem i spalaczem zarazem? nic takiego nie znajdzisz raczej,
mozesz kupic krete i brac dalej, mozesz tez dac bcaa, spalacz musiał bys kupic osobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1189
Tak myślałem, ale miałem nadzieje na jakiś cud w kapsulce. Kupię więc następną puchę krety, od siebie dodam, że fajnie działa jako ochraniacz na mięśnie bo redukowałem raz bez niej i widać, że pomaga. Dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Jedzie do mnie sfd econo i carbo. Jak to brać okołotreningowo, przed i po? Będę ćwiczył coś w rodzaju treningu crossfit.

ps. diety brak i nie będzie, pytam tylko o przed i po trening pozdro :)

Zmieniony przez - rychupomarancza w dniu 2013-03-25 17:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402384
po co Ci bialko i carbo skoro diety brak, nie szkoda Ci kasy?

w tym przypadku to i tak bez wiekszej roznicy kiedy wypijesz, daj po treningu np.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium