SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3703
Siema, jak powinno się brać ba: przed treningiem, po czy codziennie? znalazłem kilka wersji. Czytałem, że powinno się ja brać 3 miesiące, a cykl na kreatynie trwa dużo krócej i stąd moje pytanie: lepiej zacząć ba przed kreatyna czy lepiej później skończyć. Z góry dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja tam robie 3 mieszieczne cykle kreatynowe, ale jak twoj trwa krócej to zacznij BA wczesniej, codziennie dajesz 4-5g, w treningowy mzoesz sobie podzielic 2 przed i2 po, w nietreningowy np 2x2 w ciagu dnia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3703
Której firmy najlepsza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9071 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700016
w sklepie sfd wszystkie ok
patrz na cenę i kupuj tą korzystniejszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3703
Ok, dzięki, a z jablczanem jest tak samo czy warto zapłacić więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Najlepiej sprawdzić, raz mozesz kupić cm3 od treca, innym razem tcm pro z activlaba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
Czy poranną porcje kreatyny ( w systemie 5g rano 5g po treningu w DT i 5g rano w DNT ) Trzeba brać na czczo? Bo wszędzie tak piszą.. jak tak to dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Dawno temu było przekonanie aby nie brać kreatyny z posiłkiem bo się nie wchłonie, ale teraz to zostało obalone, ja np wstaje biore kreatyne i szykuje się do pracy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402846
nie trzeba na czczo,
nie trzeba tez rano, to tylko przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
okej dzięki:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

forma lato