SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402846
jezeli nie tracisz miesa mozesz sprobowac jeszcze sciac kcal albo zamiast tego zwiekszyc ilosc aero czy co tam za treningi robisz..??
a tak na przyszłosc to o takie rzeczy pytamy w dziale odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
split 4 razy w tygodniu do tego biegam okolo 4 razy na tydzien po 30-40 min. boje sie własnie ze zmiejszeniem aby nie spowolnic zbytnio metabolizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402846
to daj wiecej aero, nie raz lepiej jest zwiekszyc intensywnosc aero niz za bardzo schodzić z kcal wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Witam. Nurtuje mnie od pewnego czasu to, czy białko po treningu musi iść z węglami ? Czytałem wiele na temat, że musi, bo pójdzie na procesy energetyczne bla bla bla.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165


Czy w porcji tj 1 tabletce jest 30mg efedryny czy mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
wracamy do 1 klasy szkoły podstawowej i liczymy. 150mg 100% (ephedran ) 20% z tego to ? 30mg . Pozdro ja kcięto porobi bezsensu że wziałeś geranium z efedrynka . trzeba takie cuksy rozdzielać Ja raz jem Hot Bodt Extreme (effka + yoha), raz samą efkei kofeine , raz 1,3 a na następnym yoszke 15-20mg+ 400-500mg kofy. I wyćpany cały czas w roku jestem.

Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2013-04-09 17:35:04

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Panowie, może nie ten temat, ale szukam białka do 150 zł minimum 2 kg, aby jak najmniej się pieniło i było dobre w smaku a także składowo. Ostatnio jadłem Optimum Nutrition, ale niestety teraz fundusze mnie przycisły i nie dam rady wyskrobać jeszcze 50 zł na drugie pudło, dlatego muszę skorzystać z czegoś tańszego, ale bardzo podobnego do ON. Z tego co widzę na rynku do tej ceny najlepsze są chyba Trec Whey 100, Hi Tec C6 oraz FA Whey Protein, pytanie które lepsze ? I czy wogóle te 3 produkty różnią się zbytnio czymś od białka SFD czy UNS ? Postawiłbym na SFD, ale liczę jednak na bardziej lepszy smak i brak pienienia się przynajmniej trochę zbliżone do ON który było wręcz IDEALNE więc chyba zostaniemy przy Trecu, Hi Tecu albo FA, pytanie które ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
c-6 hi teca miodzio cookie smak

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402846
bierz Treca albo Hi teca, oba beda ok,
smak rzecz gustu, wg mnie lepszy Trec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
witam
aktualnie redukuję się trochę i mam pytanie, mianowicie wieczorem włączyłem aeroby w postaci biegani i dodam, że katuję się ostro na bieżni ;) chodzi mi o to czy warto jest przed bieganiem wypić carbo? normalnego posiłku nie dam rady już zjeść a nie chce żeby mięśnie poleciały ;) trening siłowy jest w ciągu dnia, biorę też BCAA i kończę mono

Zmieniony przez - Pawel22 w dniu 2013-04-09 22:27:29

Who dares wins

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

forma lato