SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Derris
Jaką niepompującą przed-treningówkę polecacie? Chodzi o koncentrację i pobudzenie. Myślałem nad Craze(ale zmienili mu skład ostatnio słyszałem, Assaultem albo High kickiem.
Kup poprostu stymulant i BA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 322
VIlat max Monohydrat kreatyny - jak dawkowac podczas 1 cyklu? Silownnia 3 razy w tygodniu, w dni nietreningowe bede robil lekkie aeroby lub interwaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1843
Tak samo jak zawsze - 10g w DT(np.rano + po treningu), 5g w DNT, 1 porcja = 5g.

Zmieniony przez - ukazuyr w dniu 2013-05-16 20:54:55

Zanim zapytasz o 'suple dla Ciebie', spełnij te trzy warunki:
1.Dieta
2.Trening
3.Regeneracja
4.DIETA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 322
Na czczo, cz po treningu/ aerobach? OK, W DR rano 5, i po treningu 5?

Zmieniony przez - alfla w dniu 2013-05-16 20:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
Jak dawkowac Creatine + Beta Alanine - 300g ActivLab'a? 180cm/80kg. Przegladam opinie nt. zażywania i nie zawsze jest ono takie same. Czy jest jakaś różnica w spozywaniu przed albo po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kreatyna i BA nie maja działania doraźnego więc obojętnie czy przed czy po. Jeżeli to twój pierwszy bądz jeden z pierwszych kontaktow z kretą to bierz tak jak zaleca producent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15840
Mono Vitalmaxa i SFD Pure Power to dobre połączenie? Jeśli tak to jak dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pure power porcja przed treningiem, po 5g mono w nietreningowy g mono

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Jestem juz 4 tyg na kreatynie, miałem mała kontuzje nadgarska i przestałem brać kreatyne na 3-4dni. Teraz jest juz wszystko ok i nie wiem czy brać dalej kreatyne bo cykl zaplanowałem na 7-8tyg? Czy te 3-4 dni bez kreatyny wpłyną jakoś negatywnie jeżeli będę kontynuował cykl jeszcze przez 3 tyg?
Z góry dzięki za odpowiedz!!!

Pozdrawiam
SPIECHU

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium