SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie supli ... Please Help me

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 101
Witam
Chciałem się doradzić... gdyż raczej nigdy nie brałem na poważnie ćwiczenie na siłce, ale teraz się ostro chce wziąść za to. Jeśli mógłbym prosić to pomóżcie mi w sposobie dawkowania następujących supli jakie zakupiłem:
- Jabłczan kreatyny
- Thermo Speed
- Thermal Pro
- Blaze Extreme
- Witaminy (Vita-Plex, Chela-min)
Co do witamin to wiem już, że trzeba je brać po głównym posiłku, ale co do reszty tak sobie... Proszę o pomoc... może coś dokupić jeszcze?
Nie wiem czy warto też przy thermalu brać Thermo Speeda, no ale proszę o wypowiedź jakąś osobę, która więcej wie niż ja :)
Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Szukaj bylo !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
gdyż raczej nigdy nie brałem na poważnie ćwiczenie na siłce, ale teraz się ostro chce wziąść za to <- szczerze to na początku niczego nie potrzebujesz, zacznij więcej czytać, bardziej przykładać się do żarcia, i pamiętaj nigdy nie będziesz wyglądał jak goście z okładki adama

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 101
pisząc to, że nigdy nie brałem ćwiczenie na poważnie, miałem na myśli, że nie zwracałem uwagę na dietę no i właśnie wtedy ćwiczyłem bez żadnych supli... Nie jestem totalnie zielony w tym temacie, bo już ćwiczyłem z przerwami, swój wiek też już mam (24 lata). I oczywiście nie myślę, że po pół roku będę wyglądał jak faceci z okładek bo wiem, że na to trzeba zapracować!
P.S. Plan treningowy już mam, diete też ! chodzi mi tylko o dawkowanie supli.
Jak już je kupiłem to będę je brał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! Przymiarka do redukcji..!!!

Następny temat

Co po Xpandzie???

WHEY premium