SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@ HELP ME PLEASE @@@

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 175
Witam, mam prośbę, czy pomożecie mi w wyboze suplementu? Brałem l-karnityne z Olimpu i chrom rownież Olimpowski. Brałem tak:


Po śniadaniu: 1 tab. l-karnityny i 1 tab. chromu
Po objedzie: 1 tab. chromu
Godzine przed ćwiczeniem: 1 tab. l-karnityny
Na siłowni: l-karnityna w napoju


Powiem szczerze, że nie widziałem zbyt wielkich efektów. Wprowdzie schudłem 1,5 kilograma ale nic poza tym. Czy to prawda, żę l-karnityna nie działa na wszystkich. Mam 16,5 roku. Aktualnie okolo 105 kilogramów. Nie wiem jaki suplement powinienem wziasc sobie teraz. Moze być cosik drogiego obojętne mi to byle by były jakies efekty. Prosze o rady.

Czy możecie mi również powiedziec jakie ćwieczenia powinienem wykonywać? No i oczywiśćie jakies ćwiczenia na wzrost jeżeli znacie bo wydaje mi się, że jestem mały, mam 180 cm, a chiałbym pociągnąc do 190 cm. Czy ktoś może mi pomóc w zrobieniu nowego planu, bo ten stary mi chyba nie służy no i oczywiśćie jak dawkować sobie te suplementy, które polecicie. Chiałbym zrzucic 10 kilo i przybrac na masie mięśniowej.


Za pomoc z góry wszystkich zaanzażowanym dziękuję.

Tuningman

Tuningman

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
pierwsza sprawa ...w Twoim przypadku musisz sie najpierw odtluscic...podczas odtluszczania nie zbudujesz miesnia...na to juz sie nastaw...

co do supli ... karnityne bierz w ilosci ok 2g na dzien jedna dawke rano a druga na 2h przed treningiem..
chrom OLIMPowski --> 1 sztuka do obiadu...

musisz wiedziec ze karnityna nie dziala w szybkim czasie...na efekty nieraz trzeba czekac nawet 3 miesiace...

cwiczenia. zwiekszasz liczbe powtoorzen , zmniejszasz przerwy miedzy seriami...musowo dodajesz aeroby ( 45min 5 razy w tygodniu w tempie ok 140)...


misOO

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna

Następny temat

Mega Mass 2000 i 4000 wartosci minimalne??

WHEY premium