SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
jakis % na pewno zostaje "stracony"


niewielki % zostaje stracony to racja, czytalem kiedyś jakieś badania właśnie obórbki cieplnej takich białek

osobiście szkoda mi wpc smażyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7350
Mam kolejne pytanie z tej samej beczki ale większy problem Aktualnie mam ferie więc jest luzz, ale jak będzie szkoła to mam taki problem: Jak z białkiem? Od razu po szkole lecę na trening więc wychodzę z domu o 7 a wracam o 17:00 w tym se trening końce o 16:30. Z tego co było mówione wcześniej białko z plastiku może być 3-4h i zaczyna śmierdzieć. Więc jak mam robic? osobno mleko i białko i rozrobic w szatni czy jak?

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to z wodą daj a nie z mlekiem, mleko w ciepłym sie psuje dość szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak osobno daj (w szejkerze wpc i wodę dolej z butelki) ale nie pij odzywki bezpośrednio przed treningiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 753
Cześć! Jeśli do tej pory piłem gainera, a teraz planuje kupić białko i carbo i będę pił jedną porcję białka rano, w dt carbo przed i po treningu a w dnt w okolicach godzin treningowych. Co będzie gorszym syfem? Białko i carbo wychodzi ekonomiczniej

Zmieniony przez - BadMahmed w dniu 2013-02-17 14:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
po co Ci carbo w okolicach godzin treningowych? Większość gainerów są bardziej kompletne niż samo białko pewnie WPC i carbo za 20 zł. Różnego pochodzenia białka i węgle, pozatym po treningu też białko wypadało by łyknąć, i na noc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 753
jak po co mi carbo w okolicach godzin treningowych? przed aby mieć energię, a po, aby uzupełnić glikogen. na noc moim zdaniem lepiej twaróg jakiś, z rana mam braki ale niestety o 6:00 jedzenie mi nie idzie.. jedna porcja białka według moich "obliczeń" uzupełnia braki, więc lepiej w dnt z rana, a w dt po treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
czy na redukcji mozna brac jakas przedtreningowke ;p ? czy to jest totalnie bez sensu ( pytan bo zostalo mi troche z cyklu ktory robilem )


#
No i co mozna poza bcaa brac na redukcji zeby troche miesnie ochronic ;p ?

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-17 16:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402382
mozesz brac przedtreningówke,
oprócz bcaa kreatyna jeszcze np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
Witam, czy mógłby ktoś doradzić co mógłbym wziąć razem z anabolic freak? Czy wystarczy same białko i bcaa? Czy np. jeszcze jakąś kreatynę? Czy lepiej skończyć cykl anabolica, a dopiero potem zacząć następny cykl z kreatyną? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium